R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Bir Clio daha medi@skin'e kavuştu...

983803_10152809060712622_8708604418874107333_n.jpg

560234_10152809061037622_4851589848335333299_n.jpg

demek sende INNA takılıyorsun :D

Arkadaslar ben de çok şükür kurabildim mediaskin i emegi gecen herkese teskkur ederim. bu arada videoları ben mp4 formatında 240p olarak indiriyorum gayet akıcı oynatıyor. bazıları mp4 oynatmıyor demis bende oynatıyo. ama mp4 360p de takılmalar oluyo. acaba avi 360p ile mp4 360p arasında bir fark mı var aviyi daha mı rahat oynatıyo? bir de mp3 dosyalarını yine video oynattıgımız yerden calıyoruz degilmi?

Mp3 dosyasını MP3 klasörüne atarsın, videoyu seçtiğin yerde en üstte bir klasör var ona tıklayınca diğer klasörler açılıyor, mp3 leri oaradaki klasörden seçiyorsun...
Veya ortamı tıkladığında 1amute mp3 den sonra zaten diğerlerini görüyor otomatik çalıyor...
Bu arada medi@skin yüklemeden önce boş yere 4.0.3 sürümü yüklemeye çalışmayın, programın içinde zaten var otomatik yüklüyor yeni sürümü...

Mp3 dosyasını MP3 klasörüne atarsın, videoyu seçtiğin yerde en üstte bir klasör var ona tıklayınca diğer klasörler açılıyor, mp3 leri oaradaki klasörden seçiyorsun...
Veya ortamı tıkladığında 1amute mp3 den sonra zaten diğerlerini görüyor otomatik çalıyor...
Bu arada medi@skin yüklemeden önce boş yere 4.0.3 sürümü yüklemeye çalışmayın, programın içinde zaten var otomatik yüklüyor yeni sürümü...
Eyvallah abi ben de oyle yapıyodum acaba dedim direkt muzik olarak bir sayfa yokmu diye merak ettim. wOLF un blogunda cok guzel temalar var indirdim ama bizim programla uyumlu degiller mesela o temaların cogunda music diye ayrı bir yer var basıyuosun ama hata veriyo. karısık işler bunlar ya:) ama arabam gozumde daha da bi tatlı oldu ya acıyorum cizgifilmleri cocugum seyrediyo yolda hiç sıkılmmıyo bayıldı:)

Hocam denediniz mi hiç 4.0.3 e yukseltmeden mediaskini yüklemeyi? Bacanagin arabayada yukleyecez hiç ugrasmayalim o zaman direk kopyala yapistir yaparız usb yi

Eline, koluna sağlık Ustam..:eyv

Hocam denediniz mi hiç 4.0.3 e yukseltmeden mediaskini yüklemeyi? Bacanagin arabayada yukleyecez hiç ugrasmayalim o zaman direk kopyala yapistir yaparız usb yi

kesinlikle 4.0.3 guncellemsini yapin mediaskin kurmadan sonra problem cikarir 4.0.2 icin bile farkli mediaskin kurulumu var. 4.0.2 ve 4.0.3 bile uyumlu değil yani

kesinlikle 4.0.3 guncellemsini yapin mediaskin kurmadan sonra problem cikarir 4.0.2 icin bile farkli mediaskin kurulumu var. 4.0.2 ve 4.0.3 bile uyumlu değil yani
2 Clio 4 de denedim ve sürümü otomatik yükseltti, R-NAV ın kendisiniden sürüme bakınca da 4.0.3 yazıyor...

turkçe menüleri ve hata vermeyen skin kullanan erkadaşler varmı acaba ??

turkçe menüleri ve hata vermeyen skin kullanan erkadaşler varmı acaba ??

ben de hatasız TEMA arıyorum özellikle ipad TEMASI var bitane süper ama hem rusça hem de cok hata veriyor. TEMADAN anlayan bir arakdas şöyle güzel bi ipad TEMASI :) yapsa tadından yenmez:).... :)))) artık skin demek yok tema diyecegiz:))

Son düzenleme:
Geri