Motorum yağ eksiltiyor.Lütfen yardım.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ardadrmz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Antalya'ya geçince haber ediver elimizden gelen neyse yapmaya çalışalım;)

o kdar ıyı olurkı anlatamam antalyada adam gıbı bı ustaya denk gelemedım bnm ustam ıspartada arabamıda ıspartaya getırmedım..yardımcı olursanız cok sevınırım

o kdar ıyı olurkı anlatamam antalyada adam gıbı bı ustaya denk gelemedım bnm ustam ıspartada arabamıda ıspartaya getırmedım..yardımcı olursanız cok sevınırım

Bende çok zor buldum doğrusu:)elimizden gelen ne ise yaparız
:cool:

Bende çok zor buldum doğrusu:)elimizden gelen ne ise yaparız
:cool:

cuma gunu aksamı gecıcem antalya ya. c.tesi sanayı ıcın bolca vaktım olucak ozman sızınle ıletısıme gecerım..şimdiden cok tesekkurler....

cuma gunu aksamı gecıcem antalya ya. c.tesi sanayı ıcın bolca vaktım olucak ozman sızınle ıletısıme gecerım..şimdiden cok tesekkurler....

C.tesi oldukça yoğun olmakla birlikte aileden biri için seve seve zaman ayırmaya çalışacağım,en kötü ihtimal p.tesi hallederiz en azından fiyat alırız görüşmek üzere
;)

C.tesi oldukça yoğun olmakla birlikte aileden biri için seve seve zaman ayırmaya çalışacağım,en kötü ihtimal p.tesi hallederiz en azından fiyat alırız görüşmek üzere
;)

zor durumda kalıcaksanız p.tesıde olur hıc problem degıl.. cok tesekkurler gorusmek uzere:)

Emin ellerdesin dostum Kerem abi çözer senin işini.:eyv

Bakarız duruma göre mutlaka bir zaman ayıracağım ondan emin ol:cool:

ne zaman musaıt olursan abıcım benım ıcın farketmez:)

Geri