Motorum yağ eksiltiyor.Lütfen yardım.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ardadrmz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
castrolun magnatec yağını dene o biraz daha azaltıyor eksiltmeyi... uğraşma 2- 3 yağ değişiminde biraz daha azalır eksiltme yağı bas bin...

castrol magnatec ile GTX farklı yağ tiplerimi..magnetec ın 20W50 sını bulamadımda internette dizel araç için olanını gördüm sadece piyasadamı böyle acaba

castrol magnatec ile GTX farklı yağ tiplerimi..magnetec ın 20W50 sını bulamadımda internette dizel araç için olanını gördüm sadece piyasadamı böyle acaba

Real'e bir uğra;)

gtx minarel yağdır. ve motorda eksiltme fazla yapar. eski aracımda aynı sorunu yaşamıştım gtx kullanırken magnatece geçince kesti.. gtx kullanmayın magnatec o konuda iyidir.

Dostum nasıl durumlar,sordun mu ustaya?

Benimde 88 Broadway GTE var bir haftada neredeyse bütün yağı boşalıyordu ustaya gösterdim kartel contası değişecek dendi. Belki bir ihtimal kartel contasındandır.

bnmki 93 GTE 242 binde 1 seneden fazla kullanıyorum aldğmda 238 bindeydi bu zmna kadar hiç yağ eksiltmedi. sadece çukurlar yüzünden falan rot başından kaçırıyordu değiştirince düzeldi :) arkadaşında r12 si yağ yakıyordu kaçışı falan çok iyiydi. bence de arkadaşların ve abilerin sözünü dinle yağı bas yola devam :)

Dostum nasıl durumlar,sordun mu ustaya?

Ispartada okudugum ıcın ılgılenemedım. forumada gremedım k bakmayın. segman atılacak buyuk ıhtımal cuma gunu antalyaya gıdıcem daha cok ılgılenme fırsatım olucak...sonucu en kısa zamanda paylaşıcam...

Ispartada okudugum ıcın ılgılenemedım. forumada gremedım k bakmayın. segman atılacak buyuk ıhtımal cuma gunu antalyaya gıdıcem daha cok ılgılenme fırsatım olucak...sonucu en kısa zamanda paylaşıcam...

Antalya'ya geçince haber ediver elimizden gelen neyse yapmaya çalışalım;)

cuma gunu detaylı bi bakıma sokucam herseyı cıkıcak ortaya inş...değerli fikirleriniz için tekrar tesekkurler...

Kolay gelsin.:eyv

Geri