Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Sabah İlk Bakimini Yaptirdim Kangoomun 271.29 tl tuttu yağ-yağ filtresi-polen fitresi carter tapasi-hava filtresi fix paket şimdi dinlenmeye çekildi yavru maşallah servisler yogun bu kampanya haziranin 25 ne kadar sürecekmiş yüzde 20 indirim yapiyorlar gayet iyi fiyata halletmiş olduk

Bakımı gelenlerin yaptırmasında fayda var o zmn :)

Günaydın,hayırlı sabahlar RFC..:eyv

2 3 gündür internete giremiyorudm sorun vardı.
Neyse gelelim mevzuya..:D
Deri Direksiyonumuzuda aracımıza taktık yakında fotoğrafları ekleyecem..:cool:

2 3 gündür internete giremiyorudm sorun vardı.
Neyse gelelim mevzuya..:D
Deri Direksiyonumuzuda aracımıza taktık yakında fotoğrafları ekleyecem..:cool:

hadi hayirlisi kaça mal oldu kim yapti vs fotolarla beraber ekle satmaktan vacgecildi sanirim

Kangoo külübü çok sessiz bu aralar yeni uygulamalarla canlandırmak lazım..

Haydar abi sıfırı 400 TL gibi rakam çıkmasınıda 170 TL civarında olması lazım..Fotoğrafları ekleyemedim daha.Ama aracı sürmek daha iyi oldu bu direksiyonla.Farkını ilk tutuğunda anlıyorsun zaten..

eyvallah atakan el atin da canlansin bölüm bende sürekli online olsamda konu acacak baglanti hizina sahip değilim şu sira anladin onu

inci kahve kangoomu sattim bügün alan arkadaş transporterden cani yanmiş renaultun ekonomisini yaşamak istiyorum diyen biriydi hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz binsin

Son düzenleme:
inci kahve kangoomu sattim bügün alan arkadaş transporterden cani yanmiş renaultun ekonomisini yaşamak istiyorum diyen biriydi hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz binsin

Hayırlısı olsun abi, şimdi eski kasa kangoo mu alacaksın ?

Hayırlısı olsun abi, şimdi eski kasa kangoo mu alacaksın ?

yok eski kasada anlaşamadik birde bursa karacabeyde zor olacakti sifir kangoo alacam teslim işi sıkıntılı araştiriliyor henüz hemen istediğim için kilitlendi adamlar

Geri