Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Dün çift geri vites lambası ve çift arka sis lambası yaptık..

2. muayneyide yaptırdım arkadaşlar. ilginçtir bu sefer motor numarası bulunmadı yazmadı. sadece kısa far - uzun far - ilginçtir sis farı yönleri hatalı deyip hafif kusurla geçirdiler. bende inatla far ayarı yapan bi yere gittim. baktı abi buna kusurlu diyen şahini doğanı hiç geçirmesin dedi.. sadece uzun farda hafif bi oynama var onuda halletti. adamdaki cihaz muaynedeki cihazdan 1 gömlek üstün. onlar cihazlarına ayar yapsın önce dedi :) bu arada sis farı nerden ayarlanıyomuş bi sorsaydın bizde öğrenseydik dedi :)

herkese kangolu güzel günler. kangomu 2 ay önce aldım bi sorum olucaktı direksiyonun altından far ayarını en üste çıkarmama rağmen sanki farlar çok kısa düşüyor yeterli değil gibi acaba başka bi ayarı varmıdır farların. yada bana yıllardır 19 un farlarına alışık olduğum için mi garip geliyor anlamadım ama 19 la kısalarda çok rahat görüş sağladığım yerlerde kangoda uzunlarla gitme ihtiyacı duyuyorum. bi bilgisi olan varsa sevinirim

Serviste far ayarlarına baktır,Kangoo çok iyi aydınlatmaya sahiptir,sende bir ayarsızlık olabilir...

Serviste far ayarlarına baktır,Kangoo çok iyi aydınlatmaya sahiptir,sende bir ayarsızlık olabilir...

aynen katılıyorum yakıttan sonra iç mekan genşliği ve işlevselliği vede gece sürüşlerinde ayditlatmasi çok iyi kangoolarin

Bugün itibariyle geri vites lambasını bende çiftledim.
Bence de aydınlatma gayet iyi. Apsuvi kardeşime sonuna kadar katılıyorum.
ben yalnız şu hız limitine takılıyorum. çok sinirimi bozuyor.
ticari satışları düşse hemen hız limitine el atarlar ben eminim ama satışlarda iyi kimse kılını kıpırdatmıyor

teşekkürler bilginiz için en yakın zamanda uğrucam servise. gerçekten hız limitleri çok sıkıntılı bi durum alışığız bide otobanda hep 120-140 şehir içinde 90-100 gitmeye hususi arabayla bunlarda böyle düşük hızlarda da gidilmiyo ki sanki yolda gittiğini anlamıyo insan 88 le

Geri