Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Bugün Kangooma K&N kutu içi hava filitresi aldım ve taktım..

150 TL ye aldım abi çok deneme fırsatım olmadı ama, araç düşük devirdeyken tam gaz yapınca daha çabuk toparlıyor, duman atıyordu onu kestin bide yakıtı düşürmesi lazım tam deneyemedim ama yokuşlarda falan iyileşme gördüm araçta..

150 TL ye aldım abi çok deneme fırsatım olmadı ama, araç düşük devirdeyken tam gaz yapınca daha çabuk toparlıyor, duman atıyordu onu kestin bide yakıtı düşürmesi lazım tam deneyemedim ama yokuşlarda falan iyileşme gördüm araçta..

Sadece Filtre Mi 150 Lira Birde İlave Birşey Lazim Mi Direkt Kendi Filtresini Çikarip Bunu Mu Taktin Herhangi Bir İşlem Yapmadan Birde Ömrü Ne Bu Filtrenin Kaç Km De Bir Değiştirmek Lazim Ses De Fark Ediyormu

İnternette 140 a falan vardıda uğraşmak istemedim kendim görüp aldım..
Seste değişim yok filitrenin ömrü 1.000.000 km garantili, değişim yerine temizliyorsun özel sıvılarıyla..
Herhangi bir işlem yok onu çıkarıp bunu takıyorsun..

Bu arada ürünün kodu K&N 33-2849

Kangooyu Mat Siyah Yapsam Mi Yada Öbürünü Mat Gri Bu Konuda Düşünceniz Nedir Ben Bahçelievlerde Sordum 1500 Lira Dediler Birde Araç Ruhsatta Metal Siyah Yaziyor Yaz Ruhsatta Renk Değişimi De Yapmak Gerekir Mi O Kaplama Yapacak Eleman Gerek Yok Dedi Ama Fikir Verecek Arkadaşlara Teşekkürler

Mati siyah klasikleşti abi mat gri yada sedef beyaz olabilir :)

Mati siyah klasikleşti abi mat gri yada sedef beyaz olabilir :)

Ben Yapmadiğim İçin Daha Clasic Değil Demek Ki Zaten İki Araca Da Yapacam Birde İkiz Bunlar Ayrım Olmaz Yoksa İş Açar Başima
Gri Yi De Siyahi Da Yaptirmayi Düşünüyor Tavsiye Edeceğiniz Yer Var Mi ?

Abi İstanbuldaysan Maslak Atatürk oto sanayide kaplama işi yapan en az 30 dükkan vardır dolayısıyla rekabette var görüyorum lüks araçları kaplıyorlar oralara bakabilirsin.

Abi İstanbuldaysan Maslak Atatürk oto sanayide kaplama işi yapan en az 30 dükkan vardır dolayısıyla rekabette var görüyorum lüks araçları kaplıyorlar oralara bakabilirsin.

Eyvallah İşyerim Orada Zaten Hani Tanıdık Bildik Olsun Ki Kafamiz Ağrimasin Zaten Tam Karar Vermiş Değilim

Adam Ne Güzel Deri Bulmus Cuk Oturmus Mu Acaba Ne Dersiniz

Son düzenleme:
Geri