Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Röle kullandınız umarım. hiçbirşey olmuyor gibi duruyor ama zamanla far açma kapama kolu bozuluyor. bizimkiler sensörlü oraya da bi zarar verebilir. malum akım ve devre tamamlama olayı. aman dikkat

Meganelerde De Sorun Olmuyordu
Bir Sembolde Bir Süre Sonra Bozuldu Kol
Role Var Zaten Kangoo Da Far İçin Benim GK 0161 Ve ZN 3615 Kangoolarda Yaklaşik 2 Sene Kullandim Bu Ampıllerden Bir Sıkıntı Olmadı
Sen Duydun Mu Yoksa Kullandın Bozul Mu ?

Son düzenleme:
Görüntü güzelmiş :eyv

Haydarcım sensörle ilgili bi sıkıntı işitmedim ama kol ile ilgili çevremde başına gelen kişiler mevcut. nedeni 100 w ampül. ama kanımca sensör yolu farın akım tamamlama devresi içinde ise zarar verir. yok eğer sensör sadece beyne sinyal veriyorsa bi sıkıntı olmaz.

Haydarcım sensörle ilgili bi sıkıntı işitmedim ama kol ile ilgili çevremde başına gelen kişiler mevcut. nedeni 100 w ampül. ama kanımca sensör yolu farın akım tamamlama devresi içinde ise zarar verir. yok eğer sensör sadece beyne sinyal veriyorsa bi sıkıntı olmaz.

Doğrudur Da Kalitesiz Ampulden Kaynaklanabilir Belki Bende Çok Duyduğum İçin Kullanmama Rağmen Arada Sökmüştüm Kıllanıp Ama Neticede 2009 Nisan Ayında Alır Almaz Ve Sonrasında Da 2010 Ağustos Ayında Far Sensörlü Olan Kangoomda Da Ve Dün İtibariyle Bu Kangoom Da Da Kullanmaya Başladim Benim Sürüşler Uzun Hep Ve Farlar Sisler De Yanık Her Daim Tam Test Edildi Yani Ha Başka Bir 100 W Ampulde Sorun Olur Mu Bilmem Bunlardan 3-5 Takım Almiştim İtalyadan Son Takımı Benimkine Açtim

gerçekten güzel görünüyor. ama fazla ısı verip far camı değil ya plastiğe zarar vermez mi.

renonun arabalarında farlarda sensör yok
o denilen daha cok alman arabalrında var mesela bazı golflere sonradan xenon takıyosunuz arıza ısıgı yakıyor bunun gibi
sensörden kasıt motordaki sensorlerse onlar her beyinli arabada var zaten kablo tesisatları tam sınırda uretilmez mutlaka her tesisatın belli töleransı vardır guç asımı olarak

bu arada konuyla alakalı degil ama sohbet olarak bir dip not vermek istiyorum
bir kangoocu için daha ustun bir araba ornek gösterilmek isternirse oda grand scenictir gerisi ne gelirse gelsin kangoodan ustun olmazhehehehe

yaw bu resim yükleme olayını beceremedim resim boyutu fazla diyor nasıl yapacağım

Az önce hava filtresini söküp havayla temizledim,5000 km olmuş az da olsa toz vardı içinde,tavsiye ederim...:eyv

Geri