Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

iyi akşamlar herkese 1 hafta sonra aracımın garantisi bitiyor ve renault servis 1 hafta 10 gün kala gel araca genel olarak bi kontrolden geçirelim dediler.benim servise sormam gereken veya bilmem gererken bişeyler.varmı yorummlarınız bekliyorum

iyi akşamlar herkese 1 hafta sonra aracımın garantisi bitiyor ve renault servis 1 hafta 10 gün kala gel araca genel olarak bi kontrolden geçirelim dediler.benim servise sormam gereken veya bilmem gererken bişeyler.varmı yorummlarınız bekliyorum

Servise Götür Bir Baksınlar Onlar Bilir İşlerini Varsa Birşey Çikar Onlarda Onun İçin Çağiriyorlar Zaten Servise Daveti Kaçirma Bence

Değerli abilerim Ben ilk defa foruma katılıyorum Uzun Zamandır Renault kullanıcısıyım Son arabam kango 2005 model 1,5 dcı

5 Ay önce aldım aracım 82.000.km. de idi Servis te Baktırdım araç orjinal dediler aldım.

Fakat kafama takılan şeyler var sizlerin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1: Aracım en son servise 57.000.km de girmiş 2 yıl öce o 2 yıllık arada hiç uğramamış aracın sahibine sordum. özel serviste bakımlarını yaptırdım dedi 60.000.de triger kayışını dışarıda değiştirttim dedi şu an da aracım 88.889 km de bazen aklıma geliyor acaba 120.000.km yi beklemeden değiştirsemmi.

2: Aracımın km sini düşürmüş olabilirlermi.? (Araç km si düşürülmüş gibi durmuyor motordan siyah duman falan yok yakıtı gidişi güzel kasada orjinal döşemeler temiz vites kol topuzu yenmiş ).

3: Serviste yüksek basınç testi yaptılar ne işe yarıyor bilmiyorum.

4: AracımınStop ettiğimde çok sarsılarak stop ediyor normalmi yoksa takozlarımı aşınık.

5 : Bi sıkıntımda alt takım sesleri.

Şimdilik bu kadar
Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar

hoşgeldin mehmet:eyv üye tanıtımları bölümünden kendini kısaca tanıtırsan seviniriz keyifli forumlar:eyv

ok inan acemilikten forumlara yabancıyım sadece okurum ilk defa bu foruma üye oldum dah 1 saat oldu ilerleyen günlerde bende fotoğraf ve fikirlerimi fırsat buldukça paylaşırım

sorun değil dostum:)aktif kalman dileğiyle:eyv

Kar lastiklerini söküp, jantlarla yaz lastiklerini taktık.
Laguna lip arıyorum şimdi :)

Kaput keçesinin fotoğrafını ekledinmi Atakan...:eyv

Geri