Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Kangoo mun iç aydınlatmalarının hepsini beyaz led yaptım çok güzel oldu.

Kangoo mun iç aydınlatmalarının hepsini beyaz led yaptım çok güzel oldu.

Hayırlı Olsunda O Ledler Az Da Olsa Yanık Oluyor Kapandıgında Da Birde İlginç Birşey Var Ki Bende İçeriye Beyaz Led Taktığımda Parklarda Ki 24 Ledlerden Birinde 3 Tanesi Söndü Çikarttiğimda Yandı

Hayırlı Olsunda O Ledler Az Da Olsa Yanık Oluyor Kapandıgında Da Birde İlginç Birşey Var Ki Bende İçeriye Beyaz Led Taktığımda Parklarda Ki 24 Ledlerden Birinde 3 Tanesi Söndü Çikarttiğimda Yandı

Arabanın tesisatında sorun olabilir belki bende sorun yok şimdilik.
O leş plakalıklardanda kurtuldum bugün. :D

Resim koysanızda baksak arkadaslar

Bügün Yeni Tip Tamponlu Yeni Donanım Seviyesinde Olan Privilage Bir Kangoo Fiyatı Alayım Dedim Haziran Ortasında Teslim Edilmek Üzre Parlak Beyaz Yada İnci Kahve Bir Arac Buldum ESP Ve Tomtom Navigasyon Opsiyonlari İle 110 Hp 38.500 Nasıl Fiyat Bana Çok Gibi Geldi

Fiyatlar uçmaya başlamış Haydar...

Fiyatlar uçmaya başlamış Haydar...

Japonyadan Beyin Geliyormuş Neredeyse Bütün Araçlar İçin Araç Yokluğu Vede Fiyatların Uçmasının Kaynaği Buymuş Dediklerine Görede Biraz Daha Uçacakmiş Sıfır Araba Fiyatları Araçlarımızın Değerini Bilmek Lazım Hoş Biliyoruz Çok Şükür

Bağdatlilarda Sabah İşim Vardı O İşi Hallederken Kangoomun Silecek Süpürgelerinden Ses Geldiğini Söyledim İlgilendiler Sağolsunlar Garanti Kapsamında Değişti Silecek Süpürgeleri Aracımda Yıkanıp Tarafıma Teslim Edildi Birde Bant Boyanma İşini Sordum Da Fiyat Yüksek Geldi Güven Altana Gitmek Daha Mantıklı Bu Durumda Bakalım İlerleyen Günlerde Hem İlk Bakım Hem De Bantları Boyatırım Bakarsınız Güven Altanda Hemde Cihangir Abimizle Buluşma Yaparım

Renault Kangoo 1.5 DCİ Multix 2008 Model 24.500 TL

İlandaki Kangooya Bakın Bir Sarı Expression Bir Tane Bulduk Sonunda Sahibinden de

Son düzenleme:
bizim aaraçlarda immobilizer varmı acaba varsada nasıl anlıyoruz:)yada benım aracta dıym:)

Geri