R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

usta link verebilirmisin bu Any Video Converte tam sürüm nerden indirebiliris indirip kurduklarım hep kısıtlamalı 3 dakika lık çeviriyor

tam sürüme gerek yok ilk gördüğüm yerden any video converter indirebilirsin dediklerimi uygularsan tek tek yazdım göreceksin alabileceğin en iyi ses ve görüntüyü yakalayacaksın ama şunu belirtiyim 1080p bir görüntü bekleme idare eder bir şekilde donmadan takılmadan görüntü elde edersin yani ekranın kapasitesinin kaldırabileceği en son limiti ayarlamış olacaksın ses dediğim hıza getirsen baslar daha iyi tizler biraz daha iyi olduğu göreeksin

Selamlar ANIL74 nickli üyemiz, videolar yayından kalkmış sanırım görüntülenemiyor. Bilgilerinize.:eyv

tam sürüme gerek yok ilk gördüğüm yerden any video converter indirebilirsin dediklerimi uygularsan tek tek yazdım göreceksin alabileceğin en iyi ses ve görüntüyü yakalayacaksın ama şunu belirtiyim 1080p bir görüntü bekleme idare eder bir şekilde donmadan takılmadan görüntü elde edersin yani ekranın kapasitesinin kaldırabileceği en son limiti ayarlamış olacaksın ses dediğim hıza getirsen baslar daha iyi tizler biraz daha iyi olduğu göreeksin

ustam any video covertrı indirdim kurdum sıkıntı yok dediklerini uyguladım dediğingibi ful ekran ve seskalitesinde değiğisikliği fark ettim sorun şuki 5 dakikalık vidyoyu 3 dakika çeviriyor sanırım kısıtllamalı olduğu için vidyonun tamamını çevirmiyor progragramda çevirme süresi ayarı falan varmı ben göremedim

abi video yu yükleyen anıl değil anıl alıntı yapmış diğer üye yüklemiş videoyu ama videoyuda kaldırmış zaten nedense

Elinize sağlık. Program ilaç gibi geldi. Özellikle video oynatma ve navigasyon çok işime yarayacak. Program tam olarak stabil değil hala. Güncellemelerle daha iyi olacaktır. İlk açtığımda programdan ses gelmiyor. r-navı hemen kapayıp açınca sesler gelmeye başlıyor.

Benim r nav 4.0.5 versiyonu bulunmakta denedim çalışmadı 4.0.3 e döndürmeyi bilen varmı acaba ?

emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.

Geri