R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

mediaskin ile medianavdaki orjinal navigasyon haritasını ve diğerlerini görebiliyorum. bunu silip igodaki son haritayı kopyalamayı denedim. fakat kendi haritasınını sildirmiyor. bunu deneyen oldumu? nasıl silebiliriz ve silip güncel igo haritasını yüklersek çalışırmı?
Sistemi kilitleyeceksin ve servisle uğraşmak zorunda kalacaksın, bu yazılım anlatıldığı gibi sadece bellek takılıyken çalışması için tasarlanmış sen ana sistem dosyalarına müdehale etmeye çalışıyorsun !

mediaskin ile medianavdaki orjinal navigasyon haritasını ve diğerlerini görebiliyorum. bunu silip igodaki son haritayı kopyalamayı denedim. fakat kendi haritasınını sildirmiyor. bunu deneyen oldumu? nasıl silebiliriz ve silip güncel igo haritasını yüklersek çalışırmı?

yaparsan haber ver sonucunu merak ediyorum başarabilecekmisin elinde mi kalacak :sifon

forumdaki bütün arkadaşları selamlıyor ve renault clio 4 bu video izle olayını çözen herkeze helal olsun ve bizlere paylaştığınız için teşekkür ediyorum sizlerin bilgileri sağyesinde r-nav a programı kurdum keyifle video izleyip igo 8 kullanabiliyorum. benimde sizlere katkım olsun istediğim için ufak bilgi vermek istiyorum çok denedim videoda en iyi görüntü kalitesi ve ses kalitesi sağlamak için youtubede izlediğiniz videonun linkini bu verdiğim sitenin linkine yapıştırın http://www.izlevideo.net/ burdaki siteden 720 p mp4 fotmatında indirin videonuzu sonra Any Video Converter bu programı bilgisayarınıza kurun programı biraz incelerseniz kullanımı çok kolay indirdiğiniz 720 p mp4 videoyu .avi formatı çevirme seçeneğine çevirin sonra görüntü kalitesini 800x480 p ayarlayınız ses kanalı 2 örnekleme hızı 44100 ses bit hızı 128 yapın sonra aracınızda videoyu açtığınızda tam ekran görüntü aldığınız gibi olabildiğince net ve donmadan görüntü elde edeceksiniz ve ses sistemindede olduğunca bas ları net ve pürüzsüz duyacaksınız

usta link verebilirmisin bu Any Video Converte tam sürüm nerden indirebiliris indirip kurduklarım hep kısıtlamalı 3 dakika lık çeviriyor

şu ses probleminide bir çözebilsek keske ya :(

arkadaslar bende 4.0.2 yüklü nasıl 4.0.3 yapabılırım yardımcı olurmusunuz lütfen

arkadaşlar r-navı naıl güncellerim ücretlimi yardımcı olurmusunuz lütfen teşekkürler

Son düzenleme:
seko

nasıl güncelleme yapacam bilmiyorum tarifi basit renaultun sitesinde ücretlimi bu yardımcı olurmusun

teşekür ederim deneyecem bugun inşallah yaparım

Arkadaşlar ilk önce hepinize kazasiz belasiz hayirli günler diliyorumm..bende clio 4 alarak araniza yeni katilmis bulunuyorum araci ikinci el aldim bende video yazilimi yüklemek istiyorum ama aracimda r.navin sürümi 1,1,3 dü yanlis hatirlamiyorsam bu yazilimi kurmam için 4.0,2 kurmam lazim oldugunu okudum yani demek istediğim şu diğer güncellemeleri tek tek kurmalimiyim yoksa direk 4,0,2 yimi kurayim ?

Geri