R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

Speedcam dosyasını düzenleyen arkadaş Allah razı olsun. Ben de birkaç radar ekledim, sana nasıl ulaştırırım, nasıl paylaşırım?

buradan yada özelden koordinatlarını ne kamerası olduğu hız sınırı paylaşırsanız sevinirim.

Arkadaşlar http://wolfncu.clan.su/blog/?page2 burdan indirdiğimiz skinleri kullanabilirmiyiz kullanabilirsek hangi boyutta indircez birde bunları tam olarak nere atcaz acaba yardımcı olan olursa cok sevinirim

multifonctions dışındaki skinler uyumsuz ve çoğu hata veriyor...

Arkadaşlar malum bu skinden ölçülen hız gps hızı, aracın gösterdiği kadrandaki hız ile bi 4km/h az gösteriyor skinde. Acaba bunu düzenlemenin yolu varmı?

Mesela bir skinin içindeki txt dosyası:

[ButtonSpeed]
Position=319,392
Size=139,52
Action=GPS-SPEED
Motion=DISPLAY-SPEED
TextColor=255,255,255
TextSize=110
Visible=Y
TransColor=Auto
WaveFile=CLICK.WAV
TextAlign=Center
FontName=diopside_digital_italic
TextBackColor=67,122,223
TextHAlign=Right
Border=N

Bu satırlardan falan action kısmında ayarlamalar yapsak olurmu?

Malesef

Arkadaşlar malum bu skinden ölçülen hız gps hızı, aracın gösterdiği kadrandaki hız ile bi 4km/h az gösteriyor skinde. Acaba bunu düzenlemenin yolu varmı?

Mesela bir skinin içindeki txt dosyası:

[ButtonSpeed]
Position=319,392
Size=139,52
Action=GPS-SPEED
Motion=DISPLAY-SPEED
TextColor=255,255,255
TextSize=110
Visible=Y
TransColor=Auto
WaveFile=CLICK.WAV
TextAlign=Center
FontName=diopside_digital_italic
TextBackColor=67,122,223
TextHAlign=Right
Border=N

Bu satırlardan falan action kısmında ayarlamalar yapsak olurmu?

Malesef olmaz WolfNCU dosyası içinden action'ı çağırmak için bir ayarlama dosyası bu yalnızca. Daha sonra da motion ile bunu uygulamaya koyuyor.

Bu arada diğer skinler çalışıyor arkadaşlar. Ben şu anda bir skin üzerinde çalışıyorum ancak skin üzerindeki direk play olayında sıkıntı var. Sanırım wolfsound.exe kaynaklı bir hata oluşuyor. Bu da platform olarak aslında sistem bize tam uymadığı için. Ancak bunu bir kaç mortscript ile çözmeye çalışmışlar zaten bakarsanız bizim program ilk açılışı arret ile yapıyor ve wolfncu mortscripti ile WolfNCU2 dosyasını çağırıyor. Bir türlü bulamadım ama uğraşıyorum olursa zaten burdan yayınlarım.

screen01t.png

Bu skin üzerinde çalışıyorum dediğim gibi ancak ortadaki play tuşuna basıldığında bir hata veriyor. Uğraşıyorum bakalım

yanliz mukemmel mis haaa :)))

Geri