R LINK SD KART Problemi ....

benim sd karttaki dosyalar silindi bana bu dosyaları gönderebilirmisiniz lütfen teşekkürler
tel no:05462174621

Her aracın lisans numarası farklı olduğundan kopyalasanız bile çalışmayacaktır. Bilgisayarınızda rlinktoolbox programında yedek aldıysanız karta yükleme yapıp çalıştırabilirsiniz.

Yada kart için veri kurtarma deneyebilirsiniz.

yeni bir sd kart aldım servisten ama uygulamaları yüklemedi r linke misalen sudoku, hesap makinesi , euronews, google takvim , e posta, kelime oyunu vs bunlar satın alınmış uygulamalar hatta 1010 yeni güncel haritada satın aldım türkiye r link toolbox üzerinden sadece harita indirdi araca yüklemedi neden olabilir acaba ? güncelleme yok yazılımda güncel

yeni bir sd kart aldım servisten ama uygulamaları yüklemedi r linke misalen sudoku, hesap makinesi , euronews, google takvim , e posta, kelime oyunu vs bunlar satın alınmış uygulamalar hatta 1010 yeni güncel haritada satın aldım türkiye r link toolbox üzerinden sadece harita indirdi araca yüklemedi neden olabilir acaba ? güncelleme yok yazılımda güncel

SD kartı Servisten aldıysanız sorabilirsiniz kendilerine. Benim SD kartım duruyor ve harita güncellemesi için 99EUR Türkiye haritasına istedikleri için Ebaydan teyit edip 250 TL ye yeni SD Kart sipariş ettim (güncel haritalı )

Kart geldi ve taktım sorunsuz kullanıyorum.Güncelleme tarafında tr.rlinkstore üzerinden güncelleme yapıp diğer programlarında gelmesi lazım. SD Kartı ve haritaya ne kadar ödediniz ?

SD kartı Servisten aldıysanız sorabilirsiniz kendilerine. Benim SD kartım duruyor ve harita güncellemesi için 99EUR Türkiye haritasına istedikleri için Ebaydan teyit edip 250 TL ye yeni SD Kart sipariş ettim (güncel haritalı )

Kart geldi ve taktım sorunsuz kullanıyorum.Güncelleme tarafında tr.rlinkstore üzerinden güncelleme yapıp diğer programlarında gelmesi lazım. SD Kartı ve haritaya ne kadar ödediniz ?

623 tl sd kart % 30 indirim yaptılar 435 tl ye geldi harita satın aldım içindeki harita eskiydi 45 euro 300 tl de harita 735 tl toplam uygulamaları yüklemeyi başardım bu sefer harita silindi serviste yeni kart siparişi verildi bekliyorum hala elimde 2 adet sd kart var çalışıyor yeni aldığım kartla eski kartı çalıştırdım dosyaları eski karta attım araç görüyor ama harita silindiği için navigasyon çalışmıyor bana harita dosyası gönderebilirmisiniz acaba ?

623 tl sd kart % 30 indirim yaptılar 435 tl ye geldi harita satın aldım içindeki harita eskiydi 45 euro 300 tl de harita 735 tl toplam uygulamaları yüklemeyi başardım bu sefer harita silindi serviste yeni kart siparişi verildi bekliyorum hala elimde 2 adet sd kart var çalışıyor yeni aldığım kartla eski kartı çalıştırdım dosyaları eski karta attım araç görüyor ama harita silindiği için navigasyon çalışmıyor bana harita dosyası gönderebilirmisiniz acaba ?

Daha önce belirtmiş olmam lazım. Harita dosyası lisans numarası ile eşleştiğinden ( yani araca özel ) olduğundan paylaşılması uygun olmayacaktır. Aynı şekilde sizde kimse ile paylaşmayın.R-Link malum müdahale imkanı yok R-Nav da müdahale olabiliyor.

Servisten bilgi beklemenizde fayda var.

Daha önce belirtmiş olmam lazım. Harita dosyası lisans numarası ile eşleştiğinden ( yani araca özel ) olduğundan paylaşılması uygun olmayacaktır. Aynı şekilde sizde kimse ile paylaşmayın.R-Link malum müdahale imkanı yok R-Nav da müdahale olabiliyor.

Servisten bilgi beklemenizde fayda var.

Bir şeyde ben sormak istiyorum.
Boş bir sd kart alsam, bilgisayarda bulunan kart yedeğini bu karta yükleyebilir miyim? Eğer oluyorsa herhangi bir programa ihtiyacımız var mı?

https://easyconnect.renault.com.tr/pages/software-upgrade. Şase numarasıyla güncelleme olması gerek.

ben Almanyadayım ve Alman Reno sayfasından Şase numarasıyla güncellemelerimi sorunsuz yapıyorum. Toolboxu Pc yükleyin USB ile olur (araçda USB 1 bağlı olacak boş USB takın Rlinki açın o kendisi USB ye ufak bilgiler yazıyor, sonra PC ye USB yi takın Toolbox USB yi görür güncellemeleri kaydeder, daha sonra tekrar araca takın Rlinki açın güncelleme olur)

Youtubede bir sürü görüntülü bilgiler mevcuttur.

https://easyconnect.renault.com.tr/pages/software-upgrade. Şase numarasıyla güncelleme olması gerek.

ben Almanyadayım ve Alman Reno sayfasından Şase numarasıyla güncellemelerimi sorunsuz yapıyorum. Toolboxu Pc yükleyin USB ile olur (araçda USB 1 bağlı olacak boş USB takın Rlinki açın o kendisi USB ye ufak bilgiler yazıyor, sonra PC ye USB yi takın Toolbox USB yi görür güncellemeleri kaydeder, daha sonra tekrar araca takın Rlinki açın güncelleme olur)

Youtubede bir sürü görüntülü bilgiler mevcuttur.

Güncellemede sıkıntı yok, bizde yapabiliyoruz. Benim sıkıntı sebebini bilmiyorum ama navigasyonda bulunan insan sesi dosyalarım silinmiş. Sadece 1 tane kalmış oda Almanca. Sistem dili Türkçe ses Almanca oluna arabayı her çalıştırdığımda bana ses dosyası uyumsuz, ses dosyası seçin diye uyarı veriyor ama ses dosyaları yok. 2 ayrı servise gittim çözüm bulamadılar. Tek çözüm yeni kart isteyelim diyorlar oda bundan 5-6 ay önce 700 lira falandı. Bilgisayarda eski yedek var, ben bunu yeni bir sd kart alsam karta yükleyebilir miyim, onu araştırıyorum.

Arkadaşlar konuya gezinirken denk geldim R-link kartı arabaya özgü değil . Tomtom un onlara atadıgı card id leri var 1045 haritası bu sd kart idde tanımlı diyor r link gösteriyor . Cid chengeble SD yazarsanız internette bulursunuz bir ihtimal ben aradım bulamadim samsung evo sd kartların 2016 öncesi üretimleride bu kilit açık ubuntu vb linox tabanlı pclerden değiştirilebiliyor.Aliexpressde satanlar var hattta card id yi bile sizin yerinize gömüp yolluyorlar size altta attığım sitedeki dosyaları atmak kalıyor.kart bulysanız Kısacası eşiniz dostunuz serviste ahbabınız varsa temin edeceğiniz kart id sini birebir kopyalamayı başarırsanız r-Link kartı orjinal görecektir. Yada avrupadaki meraklı arkadaşların cid paylaşımı yapılmış r-link 1045(2020harita paketi) Tüm avrupa haritasını bunu başarırsanız ücretsiz kullanırsınız.Dil desteği olarak türkçeyi göremedim ama çokta mühim olmasa gerek

Buyrun referans aldığım linkler
https://www.gbcnet.net/showthread.php?95860-Renault-R-Link-Mappa-Europa-1045-(2020)-DOWNLOAD

Son düzenleme:
Geri