R LINK SD KART Problemi ....

iyi geceler hayir kart icerigi araca ozel gelmiyor gelse ebayde satilmazdi
Ayrica saolsun bi arkadas istedigim tomtom.000 dosyasini bana yolladi bende karta yukledim araca taktim arac guncelleme yapti ilk basta basariz oldu guncelleme eve geldim r link tool box karti gordu ve uygulamada seri no cikti bu seri no benim cihazimin seri nosu idi yani cihaz karta seri no verdi sistem kart guncel dedi araca tekrar taktim aracdaki cihazim tamamen sorunsuz guncellendi ama harita yine yok eve gelip r link explorer programi ile tomtom.000 klasorunun icini actim common/installed klasorunun ici bos izedigim videolarda ve gordugum resimlerde farkli tomtom.000 klasorlerinin icinde europe isminde veya hangi ulkenin haritasi varsa bu klasorde yaziyor yani harita yeri burasi arkadasin bana gonderdiginde malesef yok olsa eminim calisacakti tom tomun farkli platformlar icin yaptigi haritalari indirip denedim ama olmadi cunku r linkdeki dosyalar eksik di onlarda daha sonra
Rlink store girdim netten kartimi tanidi clio icin guncellemeler var dedi secdim email r sound tweet hava durumu falan bunlari hep guncelledi harita yoktu malesef bunlari sectim hemen r link toolbox gincelledi yarinda cihaza yukleyecek ayrica iki tane de uygulama aldim ucretsiz akvaryum ve hesap makinesi bunlarida karta yukledi sistem hemen
Aslinda harita da var store da ama 55 euro satiliyor satin al yukle desem sorunsuz calisacak eminim
Backupinizdaki tomtom.000 yada r link explorer ile bu dosyayi acip common installed klasoru icindekileri benimle paylasabilirmisiniz

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben ne denediysem olmuyor. backup'ı karta yükledim. arabaya taktım. sadece "sd bağlı" dedi o kadar. sonra tekrar bilgisayara taktım. bilgisayar kartı tanıdı, güncellemeler var dedi, download etti güya. sonra yine arabaya taktım. yine sadece sd bağlı dedi. bunu birkaç kez tekrarladım hiçbir şey değişmedi.
haritam yok, güncelleme alamıyorum. arabanın değeri düştü.

ben ne denediysem olmuyor. backup'ı karta yükledim. arabaya taktım. sadece "sd bağlı" dedi o kadar. sonra tekrar bilgisayara taktım. bilgisayar kartı tanıdı, güncellemeler var dedi, download etti güya. sonra yine arabaya taktım. yine sadece sd bağlı dedi. bunu birkaç kez tekrarladım hiçbir şey değişmedi.
haritam yok, güncelleme alamıyorum. arabanın değeri düştü.
Merhaba;
Aynı sorunla ben de uğraşıyorum. Siz bir sonuca ulaşabildiniz mi ?

Merhaba;
Aynı sorunla ben de uğraşıyorum. Siz bir sonuca ulaşabildiniz mi ?

Captur varken renaultun toll box'ı ile bir kere guncelleme yapabilmistim aksam biraktim bilgisayara sabaha karsi bitirmisti neyseki harita silinmesi ile ilgili bir sorun yasamadim. Tool box a bir guncelleme geldiyse onunla alakali bir aorun olabilir. Ama renault bu durumda haritayi yukleyip verebilir yani vermeli bir hata sonucu silinmis butun bilgiler yardimci olmalari gerekir. Ama yapmiyorlar. Ya da en kotu ihtimal haritalari silinen arkadaslara tavsiyem aracin ayni model olmasi sart degil herhangi bir r link ve navigasyon olan aracin hafiza kartini kopyalayip kendi kartiniza yapistirin. Harita acilir fakat kopyalanan kartin bilgileri de gelir kaydedilen konum vs bilgilerini silmeniz gerekir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

Captur varken renaultun toll box'ı ile bir kere guncelleme yapabilmistim aksam biraktim bilgisayara sabaha karsi bitirmisti neyseki harita silinmesi ile ilgili bir sorun yasamadim. Tool box a bir guncelleme geldiyse onunla alakali bir aorun olabilir. Ama renault bu durumda haritayi yukleyip verebilir yani vermeli bir hata sonucu silinmis butun bilgiler yardimci olmalari gerekir. Ama yapmiyorlar. Ya da en kotu ihtimal haritalari silinen arkadaslara tavsiyem aracin ayni model olmasi sart degil herhangi bir r link ve navigasyon olan aracin hafiza kartini kopyalayip kendi kartiniza yapistirin. Harita acilir fakat kopyalanan kartin bilgileri de gelir kaydedilen konum vs bilgilerini silmeniz gerekir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com


05462174621 aramısın çok acil yardımın lazım

r link sorunum var acil

er.tansel yardımcı olurmusun lüten

benim sd karttaki dosyalar silindi bana bu dosyaları gönderebilirmisiniz lütfen teşekkürler
tel no:05462174621

Şu yazıyı buldum bilgiayarınıza bir göz atın derim.

R-Link leri garantiye almak isteyenler icin önemli bilgi..

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapti iseniz:
R-Link SD-Card takılı degilken!

C:\Users\%user%\AppData\Local\Renault\RLinkToolbox\cache\Backups

Klasorunu herhangi bir yere yedekleyin.

daha once r-link toolbox uzerinden güncelleme yapmadıysanız önce herhangi bir güncelleme yapın yada ücretsiz bir uygulama satın alın. sd card inizi baglayarak senkronize edin. SD-Card i bilgisayardan söktünden sonra :

C:\Users\%user%\AppData\Local\Renault\RLinkToolbox\cache\Backups

Klasorunu herhangi bir yere yedekleyin.

Bu klasörün içindeki TOMTOM.000 dan TOMTOM.003 e kadar olan dosyalar hayatınızı kurtarıcak!

Geri