Megane 4 - Joy paketler için multimedia sistem

Oyzqz0.webp

Ürün bu.. 10-15 güne montajlar başlıyormuş.

Oyzqz0.webp

Ürün bu.. 10-15 güne montajlar başlıyormuş.

Renault su isten vazgecse cok guzel olacak. Aracin orjinalinde rlink var verdigi urun necvox. Rlink bu urunde varsa soyleyecek sozum yok ama fabrikasyon rlink varken sonradan almak isteyen neden alamiyor? Ben bu tip ince konulara takintili oldugumdan sorun benim icin. Kendi aracima necvox takip cikarttim hic memnun kalmadim ve sistem oldukca yavas calisiyor ozellikle harita kismi ve pek cok ozellik araca en basta sagladigi gibi uyum saglamiyor. Ornegin kapi acik uyarisi kadranda kapi acilir acilmaz yanarken necvoxta araci kilitledikten sonra nerdeyse beliriyor. Rlink hem hizli hemde araca birebir uyumlu ve nerdeyse hatasiz calisiyor. Sahsen ben bu urune para vermem. Rlink olsun 5000 lira olsun alirim ama buna para vermem.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 aydır montaja başlayamadılar. Bu tip ekranlı Android veya rlink kullanmadım bilmiyorum. Montaj yaptıran babayiğit çıkmasını, yorum yapmasını bekliyorum.

Link bozuk. Zaten forum çok yavaş hareket yok.

3200 tl işçilik kamera dahil servis montaj yapabiliriz dedi. Youtube üzerinden taktıranları gördüm harika duruyor. Lakin servis navigasyon yok siz yüklüyorsunuz internet üzerinden çalışır deyince soğudum vazgeçtim. multimedya için ayırdığım bütçeme 1300 tl ye 4 adet ts t60 205 55 16 continental kışlık lastik ve 1600 tl ye lpg kit taktırdım.

Arkadaşlar merhaba.
Aranıza yeni katıldım.
Kısmetse 30.12.2017 tarihinde aracımı bayiden teslim alacağım.
Ben Megane 1.6 Joy Sedan aldım.
Bayide iken kendilerine ekran taktırmak istediğimi söyledim.
3000 TL farkl vererek taktılar.
Azizoğlu Motorlu Taşıtlar dan aldım aracımı.
Saygılarımla.

Selam arkadaslar, benim aracim joy paket ama hem toch hemde ikon ekrani buldum orjinal,benim araca taksam olurmu uyum saglarmi

Renault su isten vazgecse cok guzel olacak. Aracin orjinalinde rlink var verdigi urun necvox. Rlink bu urunde varsa soyleyecek sozum yok ama fabrikasyon rlink varken sonradan almak isteyen neden alamiyor? Ben bu tip ince konulara takintili oldugumdan sorun benim icin. Kendi aracima necvox takip cikarttim hic memnun kalmadim ve sistem oldukca yavas calisiyor ozellikle harita kismi ve pek cok ozellik araca en basta sagladigi gibi uyum saglamiyor. Ornegin kapi acik uyarisi kadranda kapi acilir acilmaz yanarken necvoxta araci kilitledikten sonra nerdeyse beliriyor. Rlink hem hizli hemde araca birebir uyumlu ve nerdeyse hatasiz calisiyor. Sahsen ben bu urune para vermem. Rlink olsun 5000 lira olsun alirim ama buna para vermem.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben buldum orjinal ekran ama joy pakete uyarmi bilmiyorum, toch ve icon ekran var ikatane, uyarsa alicam, bilgi verirseniz sevinirim

Arkadaşlar, evet görüntü güzel fakat ülkemizde satılan bu tür ürünlerde fiyat ve özellik hiç iyi değil. Çoğu 1GB ramli gayet de yavaş cihazlar. Android tablet mantığı düşünün. 1GB ramli bir tablet ne kadar iyi çalışır? Günümüzde android sistemin stabil çalışması için en az 4GB ram gereklidir. Bunu unutmayın.

Ayrıca; malum Çin sitelerinde 2 hatta 4GB ramli olanlar var ve kargo ücretleriyle 2500-3000₺ civarında.
Özetle böyle pahalı oyuncaklar almadan önce iyice araştırın. Varın gerisini siz düşünün.

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri