Megane 4 - Joy paketler için multimedia sistem

Renault neden kendi rlink sistemli ekrani takmiyor acaba? Hem araca uyumlu hemde necvoxtan daha hizli calisiyor. Necvox ile anlasmali ama rlink sistemli ekranlari necvox ile gorunurde ayni olsa da islevsellik olarak daha iyi rlink

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Taktırabilen kişiler resim paylaşırsa sevinirim.

Ben joy modellere multimedia ekran cıkacağına inanmıyorum. Ankara yetkili azizoğlu reno servise kendi joy aracım için ekran vs neler taktırabilirim diye bilgi almak için aradım. Servis sadece ışıklı megane kapı eşik altı 600 tl'ye takabiliriz dedi ekran için bilgisi yokmuş hiç duymamış.

Mulyimedya sistemi serviste takilirsa ( cikarsa tabi ama sanmiyorum renault yine anlasmali marka irununu satar rlink vermez ) oldukca yuksek maliyetli oluyor. Ornegin alt donanim aracin soketleri ile bir ust donanim aracin sokaetleri bile farkli. Sisteme gore tesisat var araclarda. Zamaninda bu illet ile epey ugrasmis biri olarak bu tip urunleri servis yerine isini bilen tesisatcilardan alin. Ornegin benim araca bir ust donanim aracin multimedyasini istedigimde sadece tesisata 3000 lira fiyat cikartti servis ve radyo/cd calar icin 1900 lira ve ust bilgi ekranina da 600 lira iatedi. Ayrica bir de iscilik var. Ha butun bunlara okey dersim ama rlink verseydi. Onu da vermiyor anlasmali marka android cihaz takiyor. Servisin verdigi urunu disard 3/1 maliyetinde altinda alabiliyorum zaten. Tuhaf bi fiyat sistemi var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaten multimedia necvox marka..bildiğim kadarıyla hiçbir firma orijinal ürünleri sonradan takmıyor ki.

Resimdeki megane 4 ekran sahibinden de 1800 gibi rakam yazıyordu ilan sahibi baktı piyasada yok 3300 Tl fiyata yükseltmiş uyanık.

Kasımın ilk haftası renoult megan sedan aksesuar katalogdaki android işlemci platinum multimedya servislerde olucakmış. fiyat muamma tam bilinmiyormuş.

Megane ile test sürüşümü en full olanı ile yaptım ve multimedya sistemi hoşuma gitti tabi ben en bazını aldım 1.6 16V buna taktıralım güzel olur dediğimde arkadaşın dediği abi Mais herhangi bir şey yapmamıza izin vermedi aksesuarı bile yok ekstra bir şey yapamıyoruz dedi. ama ilerleyen zamanlarda gelir mi bence gelmez dedi. ama tabiki Maisin işi belli olmaz düşüncesindeyim :)

Megane ile test sürüşümü en full olanı ile yaptım ve multimedya sistemi hoşuma gitti tabi ben en bazını aldım 1.6 16V buna taktıralım güzel olur dediğimde arkadaşın dediği abi Mais herhangi bir şey yapmamıza izin vermedi aksesuarı bile yok ekstra bir şey yapamıyoruz dedi. ama ilerleyen zamanlarda gelir mi bence gelmez dedi. ama tabiki Maisin işi belli olmaz düşüncesindeyim :)
Bunu söyleyen satış temsilcisinin dünyadan haberi yok.."bence gelmez" demesi bile Renault bayilerinde çalışan arkadaşların bazı konulara ne kadar uzak ve ilgisiz olduklarının göstergesi..
Ürüne ilişkin bilgilendirme maili Yedek parça departmanlarına geçen ay başında yollandı..Burdan resmini dahi paylaştık..Kasım ayı içinde montajlar başlıcak..
Hatta bazı bayiler kapora bile alıyor..Ama gel gör ki satış temsilcisi arkadaşş "bence gelmez" diyor.
Forumm candırr:)Burayı takip etsinler de, bari gündemden geri kalmasınlar.

Bunu söyleyen satış temsilcisinin dünyadan haberi yok.."bence gelmez" demesi bile Renault bayilerinde çalışan arkadaşların bazı konulara ne kadar uzak ve ilgisiz olduklarının göstergesi..
Ürüne ilişkin bilgilendirme maili Yedek parça departmanlarına geçen ay başında yollandı..Burdan resmini dahi paylaştık..Kasım ayı içinde montajlar başlıcak..
Hatta bazı bayiler kapora bile alıyor..Ama gel gör ki satış temsilcisi arkadaşş "bence gelmez" diyor.
Forumm candırr:)Burayı takip etsinler de, bari gündemden geri kalmasınlar.
onlarda kendilerine gelen bilgilerden yola çıktıkları için çok yadırgamadım işin gerçeği :) belki gelmiştir belki mail gelmemiştir bir yorum yapamam :) ama dediğin doğru ise dünyadan haberi yokmuş bizim gencin ne diyelim zaten forumlar bunlar için yok mu :D

Geri