İstanbul İçin Buluşma Vakti!!

günaydın benide eklerseniz sevinirim.fakat yeni üyeyim kimseyi tanımıyorum ilgilenirseniz sevinirim
Ekliyorum,eşli katılacak arkadaşlarımızda var,bende ailemle katılıyorum,bilgin olsun diye yazdım...:eyv

Bizimle Merter Mc Donalds'ta buluşacak arkadaşlar isimlerini yazdırır numaralarını da PM atabilirlerse ona göre organize olur, gecikenleri bekleriz.
[MENTION=26]Renaultolog[/MENTION] [MENTION=5241]ufukaslan[/MENTION] [MENTION=13259]ozkan2614[/MENTION] [MENTION=4086]burakdemirel[/MENTION] [MENTION=292]SLC[/MENTION] [MENTION=81]SerhanÇELİK[/MENTION] [MENTION=14262]keepwalking[/MENTION] [MENTION=58]ToNy[/MENTION] [MENTION=5284]Alper22[/MENTION] [MENTION=14770]Nafi_Çelikkapı[/MENTION] [MENTION=206]RenaultSporT[/MENTION]
@Ozan Bülbül [MENTION=1702]MURAT[/MENTION] Odabaşı [MENTION=5271]Melih OZLEM[/MENTION] [MENTION=15070]T.tumeroglu[/MENTION] [MENTION=14054]mhurat[/MENTION] [MENTION=14913]btralp[/MENTION] [MENTION=818]burakdinler[/MENTION]

Ben direk mekana gelicem... qw

Bende direk mekana geleceğim .

bende mekana gelirim merter ters kalır bana..

Herkesin Merter'e gelmesi gerekmez zaten,yolu o taraftan geçenlerin gelmesi iyi olur,ters istikamette kalan dostlarımız mekana direk geçmeleri daha iyi olacaktır...:eyv

Ben direk mekana geçerim kapıda karşılarım sizi :eyv

Ben her zaman ki gibi kankam Yiğitalp'e salçayım :D

Geri