Yaza Veda Pikniği

btralp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar.harika bir buluşma oldu.emeği geçenlere çok teşekkürler.devamını en kısa sürede yapılması ümidi ile.....

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Çok Keyifli Ve Güzel Bir Buluşma Oldu
Başta Bu Buluşmaya Gelen Değerli RFC Üyelerine
Ve Tesislerini RFC Ye Tahsis Eden Yalısu Ya
Ve Anasponsorumuz İnanlar Otoya Teşekkürler ...

yaşar34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keyifli güzel değişik bir gün geçirdik.emeği geçen herkeze çok teşekkür ederiz emeğinize sağlık.inan otomotiv ve yalı su tesisleri RFC üyeleri ve kurucuları teşekkürler.test sürüşü yapamadık ama bir dahaki sefere artık alacağımız olsun.hayırlı günler bir dahaki buluşmada görüşmek üzere...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Gelen herkesin ayaklarına sağlık çok keyifli bir organizasyona daha imza attık...:eyv
Sponsorumuz İnanlar Otomotiv'e ayrıca teşekkür ederiz...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Sımsıcak, dostlukların, arkadaşlıkların kurulduğu, pekiştirildiği, keyifli bir gün geçti. Bu organizasyonu ile büyüklüğünü bir kez daha gösteren RFC'a büyük katkılarından dolayı İnanlar otomotiv ve çalışanlarına ayrıca bizleri misafir eden, Yalısu sahibi Abdullah bey ve ailesine sonsuz teşekkürler. Bir çuval dolusu dostluk, kardeşlik ve güzel anılarla Marmaris'e geri dönüyorum. Ayrıca beni sabahın ilk ışıkları ile havaalanından alıp gün boyu hoşnut kalmam için seferber olan ve şu saatte havaalanına götüren değerli kardeşim Murat Karahan'a sonsuz teşekkürler.. İyi ki varsınız..

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Ayaklarına sağlık Aykut abi,seni tanımak güzeldi...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğraflar gelmiş

HTC One X+ cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YalıSu tesislerinin ev sahipliği ve bir dünya insanı doyurmak için koşuşturan İnanlar ekibi...Herbirinize tek tek tekekkür ederim. Haklarınızı helal ediniz.Hafızamda kalıcı keyifli bir gün oldu.
İlk toplantım olması vesilesi ile bir çoğunuz ile tanışma fırsatım olmadı. Bunu, önümüzdeki güzel toplantılarda telafi edeceğim.
İnşallah tüm ekip sağsalim evlerine varmıştır.

EDİT: Elimde bir dünya fotoğraf, video mevcut. Forum formatına uygun hale getirip yüklemem bir iki günümü alacak. Şimdiden sabrınız için teşekkür ederim.

((Sn. Admin, elimde a acayip fotolar varıslık ))

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
YalıSu tesislerinin ev sahipliği ve bir dünya insanı doyurmak için koşuşturan İnanlar ekibi...Herbirinize tek tek tekekkür ederim. Haklarınızı helal ediniz.Hafızamda kalıcı keyifli bir gün oldu.
İlk toplantım olması vesilesi ile bir çoğunuz ile tanışma fırsatım olmadı. Bunu, önümüzdeki güzel toplantılarda telafi edeceğim.
İnşallah tüm ekip sağsalim evlerine varmıştır.

EDİT: Elimde bir dünya fotoğraf, video mevcut. Forum formatına uygun hale getirip yüklemem bir iki günümü alacak. Şimdiden sabrınız için teşekkür ederim.

((Sn. Admin, elimde a acayip fotolar varıslık ))
Ayaklarına sağlık kardeşim,onca yolu bizim için geldin ya ne yayınlarsan yayınla kabul,benimde gördüklerim var unutma... :eyv