İstanbul İçin Buluşma Vakti!!

yapacagın tek şey sirkeciden 93M kodlu Zeytinburnu otobüsüne biniceksin belgrat kapıda ineceksin hemen karşında otobüsü bulamazsan sirkeciden trene bin kazlıçeşme duragında in ben gelir alırım seni problem olmaz
[MENTION=5241]ufukaslan[/MENTION] bu ayrıntıyı kaçırma kardeşim...:eyv

yapacagın tek şey sirkeciden 93M kodlu Zeytinburnu otobüsüne biniceksin belgrat kapıda ineceksin hemen karşında otobüsü bulamazsan sirkeciden trene bin kazlıçeşme duragında in ben gelir alırım seni problem olmaz

Tamam dostum teşekkürler. Sirkeci garını bılıyorum oradan trene bıner gelirim artık .

İlgin için tekrar teşekkürler.

Tamam dostum teşekkürler. Sirkeci garını bılıyorum oradan trene bıner gelirim artık .

İlgin için tekrar teşekkürler.
nedemek 0539 818 58 95 benim numaram kazlıçeşme duragına geldiginde 1 mesaj at 2 dk ya ordayım siyah coupe :eyv

nedemek 0539 818 58 95 benim numaram kazlıçeşme duragına geldiginde 1 mesaj at 2 dk ya ordayım siyah coupe :eyv

Eyvallah dostum teşekkürler. Yol tarıfı tamamdır.

numaranı aldım .Aksilik olursa ararım

Google maps ile de koordinatları hallettim . :)

Nokta atışı ile oradayım

Karşının adamı olunca böyle oluyor.
Tuzla -kadıkoy (kara yolu)
Kadıkoy-sirkeci (deniz yolu )
Sirkeci-kazlıçeşme (tren yolu)

Son düzenleme:
Sanırım reel olarak tanışma vakti geldi arkadaşlar şu an iş için İzmirdeyim dönebilirsem %100 sizlerleyim tabiiki Kara Meleğimle :)

8.45 erken bir saat degil hocam niye böyle yapıyorsun :) ben her gun 06:00 da kalkıyorum hafta sonuda kızım kaldırıyor yani 7 gun boyunca hiç uyumuyorum :) ee ister istemez düzenli bir hayatın oluveriyor :)

Geri