Direksiyon kumanda kolunun aktif edilmesi

İyi günler, almayı düşündüğünüz cihazın w-r girişi vardır. Aparat kullanmak şartıyla kymanda kolunuzun kullanabilirsiniz. Bilgi ekrenında sadece saat ve ısı görünür. Selamlar.
Selamlar,

1-Laguna 2 Aracımda bulunan Orj.Cabasse sistemin yerine sony mex-n4100bt Modelini bağlamı düşünüyorum
Araştırmalarımda OEM kumandalarla ile uyumlu olduğu yazılıyor fakat her ihtimale karşı bu teyp için de aparat uyğumalası yapılabilir mi ?
2-Renaultlarda bulunan bilgi ekranı teyp değişikliklerinde çalışıyor mu aparat ile.

Yardımlarınız için teşekkürler...

Bağlanacak Teyp: http://www.sony.com/electronics/in-car-receivers-players/mex-n4100bt
Orjinal Teyp :https://renparts.co.uk/store/home/1108-renault-clio-172-182-alpine-cd-changer-magazine-recycled.html

İyi günler, almayı düşündüğünüz cihazın w-r girişi vardır. Aparat kullanmak şartıyla kymanda kolunuzun kullanabilirsiniz. Bilgi ekrenında sadece saat ve ısı görünür. Selamlar.
Selamlar fiyat bilgisi ve hesap numaranızı paylaşımı siniz ozelden.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar nihayet kol aparatımı kullanmaya başladım . Kolega ustanın yardımşarıda oldu sağolsun.Aparat ilk başta çalışmadı herhalde kargodan kaynaklanan problemlerden dolayı aparatta leğim kopmaları ve kablo kopmaları olmuştu teybi monte eden ustamın sayesinde leğimleri tekrar yaptık ve kablolarıda düzgün biçimde bağladıktan sonra aparatım çalışmaya başladı teşekkürler Kolega Ustam her şey için. Kendisi ilgili ve yardımlarını hiç esirgemedi telefonlarıma cevap verdi güvenli bir satıcı ve dürüst iş yapıyor güvenle alıp kullanın teşekkürler

Sent from my iPhone 6s using Tapatalk [emoji1250][emoji642] S IOS [emoji645].[emoji639] [emoji637][emoji642] GB [emoji1250]

Kolega bey kumanda aparati fiyati ve ödeme şekli nasil olacak bilgi verirseniz sevinirim

Kolega bey merhaba aracım 2001 rxt pioneer mvh 171 ub aldım fakat içinde herhangi bi kablo cikmadi baglayamadim bugün iade edicem anladığım kadarıyla bu model le kol aktif olmuyor aparatla kullanabilecegim hangi modeli almamı tavsiye edersiniz vede kendim takabilirmiyim teybi...

İyi günler, alacağınız model MVH-X175ui veya MVH-X185ui olmalıdır. Selamlar.
Kolega bey merhaba aracım 2001 rxt pioneer mvh 171 ub aldım fakat içinde herhangi bi kablo cikmadi baglayamadim bugün iade edicem anladığım kadarıyla bu model le kol aktif olmuyor aparatla kullanabilecegim hangi modeli almamı tavsiye edersiniz vede kendim takabilirmiyim teybi...

Arkadaşlar, gördüğüm kadarı ile bir çok kişi yeni bir cihaz satın alırken hata yapmakta, direksiyon kumandası için teyp aldığını sanarken w-r girişi olmayan teypleri satın alabilmektedir. Aslında cihaz satıcıları müşteriye bu konuda destek sağlamalıdırlar. Ancak onlar da konuya tam olarak vakıf olmadıklarından hatalı işlem yapmaktadırlar. Şimdi sizlerle en çok tercih edilen markalar olan Pioneer ve Sony'lerde w-r girişi olup olmadığını nasıl anlayabileceğinizi açıklayacağım.
Pioneer'lerde alınacak cihazda cd çalar olmayacaksa model numarası " MVH" ile başlar. Burada şuna dikkat edilmelidir: Cihaz modelinin son iki harfi mutlaka " ui" olmalıdır. Örneğin MVH-X185UI gibi. Cd çalarsız olan modellerde son iki harf " UB" ise bu cihazlarda w-r girişi yoktur. CD çalarlı olan Pioneer modellerinin son harfleri UB- UBB olabilir. Cd çalarlı olan Pioneer'lerin model numaralarında sıkıntı yoktur, tamamında w-r girişi vardır. CD çalarlı modeller "DEH" ile başlar ve diğer sayı ve rakamlar gelir. DEH-X1750UB , DEH-X1700UB gibi. Burada sıkıntı yaşamazsınız.

Sony'lerde ise durum biraz daha farklıdır. Model numarasından w-r girişi olup olmadığı anlaşılmaz. Bundan dolayı ya üretici firma sitesinden "Support" kısmından cihazın montaj kılavuzunu "Installation Manual" indirip oradan teybin sağ arka tarafında " REMOTE IN" yazıp yazmadığına bakmalısınız. Veya google görsellerden teybin arka tarafının fotolarına bakıp sağ altta mavi renkli 3.5 mm lik giriş olup olmadığına bakmalısınız. Bununla ilgili resimleri ekliyorum.
KTQs3giP.png
eROVUD37.jpg

Son açıklama harika ve faydalı olmuş.
Bu arada 2001 model Twingomda ki Pioneer Teyp için gönderdiğin aparat sıkıntısız çalışmaya devam ediyor, bu model bir araçta bu keyfi yaşamak çok güzel...:eyv

Teşekkür ederim.
Son açıklama harika ve faydalı olmuş.
Bu arada 2001 model Twingomda ki Pioneer Teyp için gönderdiğin aparat sıkıntısız çalışmaya devam ediyor, bu model bir araçta bu keyfi yaşamak çok güzel...:eyv

kolega 35 hocam bendede sony cdx-g1100u teyp var arkada 3.5 mm mavi jak var fakat wr olduguna dair hiç bir bilgi bulamadım bide siz yardımcı olsanız

http://hizliresim.com/mLMEk2 teyp bu
mLMEk2.jpg
[/URL][/IMG]

Geri