Bass reflex hoparlör aldatmacasi

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selçuk emmi bu konuyu görse benzin döküp yakar arabasını :)

Benlik ilgili sıkıntı yok Hakan emmi
Ben sesten şu aşama memnunum
Aracım 2013 bilmiyorum hangi sistemi entegre ettiklerini
Belki ne olduğu belirsiz bir hoparlör var belkide güzel bir hoparlör ama bana yolda giderken ses sistemi keyif veriyor gayet canlı ve hoş geliyor
Müzisyen birisi olarak ben alt yapıyı çok çok kötü bulmadım
Başka bir bakış açısıylan bakarsak
Diğer markaların bu dolulukta olanlarınıda gördük 48-60 milyar arası değişiyor fiyatlar
Doğuşa baktım - Peugeota baktım - Forda baktım hiç birisi bu kadar dolu değil
Doldursanda fiyatlar dediğim seviyelere geliyor
Bu tamamen kişisel tatminlik duygusuna bağlı
Bence tartışmaya gerek yok

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Evet bu arabayı alırken çok detaycı oldum, 2012 ile 2013 arasında 2,000 tl fark vardı bunu o kadar çok sorgulattım ki, bayi inanın hiç bir fark yok fabrikada sizin arac Aralık ayında üretildi, dört cam otomatik katlanır aynalar kol dayama vs. full dediler, sadece 2013 model olarak Ocak ayında üretilen araba için fabrika 2000 tl fatura farkı koyuyor 2013 ler o yüzden 2000 tl pahalı dediler. Bu söyledikleri özellikleri gördüm ikna oldum da aldım, ama r-nav r-link olayından Allah biliyor hala 2000 tl fark da takılı kaldım, dediğiniz gibi Mayısda çıkaracakları araclarda göreceğiz. Hem fiyat olarak hemde donanım olarak, bir tek avuntum ocak ayında üretilen 2013 model alan ve 2000 tl daha fazla ödeyen kişilerden olmamam...

Son düzenleme:

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selcuk bizde bazı şeylerı umursamıyoruz artık aldık bitti Allah hepimizin araclarını korusun kollasın, bizim sorguladığımız görsel medyatik yansıma ile el broşürlerindeki görseller ile yazı olan tanıtımlardaki ince ayrıntılar, şu anda clio 4 full almayı düşünenler için dikkatli olmalarını ifade etmeye çabalıyoruz. Mayısa kadar olan araçlar 2012 yılı üretilenden farklı değil bu aradaki 2000 tl farkı vermesinler, o paraları kazanmak için ne kadar çok çalışıyorlar...

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
paspas içinde renault a attığım mail den sonra bayiden bugün aradılar orjinallerinin kauçuk olduğunu kargolayacaklarını fakat halı olanları onlarda satın aldıklarını onun için hediye veremediklerini söylediler renault dan ararlarsa da sorunumun çözüldüğünü söyleyecekmişim. Siz de durum nasıl acaba halı alabildiniz mi.

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön hoparlörler için de ayrıca renault ile tekrar görüşeceğim hatta siz de sorabilirseniz şikayetlerin çokluğu üzerine daha iyi olabilir ve üzerine düşebilirler belki....

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
aynı durumdan muzdarip insanlara yardım etmek için yazmıştım ama daha kendimi tanıtamadan üyelik durdurulmuş herkese çok teşekkür ederim. Sonuçta benim yaptığım gibi güzel bir şekilde yolculuklarınızı sürdürebileceğiniz şekilde garantiden çıkmadan sadece hoparlörleri değiştirmeniz yeterli olacaktır. Yalnız yaptıracağınız yere dikkat edin yeter......
Aydınlatıcı bir konu olmuş emeğine sağlık...
İlk aldığın nickte mail değişikliği yaptığın için Admin onayına düşmüşsün bu yüzden giriş yapamamışsın,ilk aldığın nicki yeni aldığınla birleştirdim,iyi forumlar...:eyv

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok ilginç bunu araştırmanızı öneririm.. üstünden sökmedikleri ne belli satan firmanın :)

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Forum için bende size Teşekkür ederim sonuçta problemlerimiz ortak çözümü de beraber bulmaya çalışmalıyız.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
paspas içinde renault a attığım mail den sonra bayiden bugün aradılar orjinallerinin kauçuk olduğunu kargolayacaklarını fakat halı olanları onlarda satın aldıklarını onun için hediye veremediklerini söylediler renault dan ararlarsa da sorunumun çözüldüğünü söyleyecekmişim. Siz de durum nasıl acaba halı alabildiniz mi.

Benim paspaslarda kauçuk ama orjinal çıt, çıtlarına oturuyor ve kayma yapmıyor, kış aylarında kauçuk paspas kullanımı daha sağlıklı oluyor yağmur, çamur ıslanıyor. Halı ıslandığında hem temizlemesi hemde kurutması zor oluyor. Birde kokusu cabası...

jewwell

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault a o olayıda soracağım tekrar en azından bir kablo olsaymış ama işte o zman firma sökmüş diyebilirdik. neyse bakalım ne olacak hepimiz şikayetlerimizi sunabilirsek belki o zman bir sonuca vardırmaya çalışabilirler......