2013 Renault Fluence 1,6 110 BG ICON | İnceleme + Resim

Hızlı Öfkeli ve Düplü (tüplü değil):D espiri biryana hayırlı olsun güle güle kullanın:eyv
tüplenmek bu kadar hızlandı yani önceden proje çizdir onaylat taktır birkaç gün sürerdi:)

kaput keçesini servise sipariş geçin sesi bir nebze azaltıyor ve kaputu, boyayı motor ısısından korur. bende de yoktu kendim taktırdım fiyat olarak 80 tl civarı olsa gerek

kaput izolatörü 60 tl bende de yoktu taktırdım öyle sesle şunla bi alakası yok gibi ama fabrika bunu yapıyosa eminim bi faydası vardır en çok ta çıplaklıgı hoşuma gitmiyordu ondan taktırdım

hayılrlı olsun 2011 fluence 1.6 dan daha azmı yakıyor peki :eyv

hayılrlı olsun 2011 fluence 1.6 dan daha azmı yakıyor peki :eyv

agacım eğer arkadaşın dediği gibi yakıyorsa benim 2011 1.5 dci 105 kangoo'mdan bile az yakıyor :bravo

Renault jantlara bi ayar vermesi lazım. :))

Arkadaslar 2500 km yi gectim bunun yaklasik 1000 km sinide Lpg ile yaptim .
Benzinde 100 km de sehir ici sehir disi karisik 8 lt , sadece uzun yolda ise 7 lt yakiyor
Kimse benden otobanda 120 nin altinda gitmemi beklemesin :) ondan dolayi reel olarak benzinde 7 lt nin alti yalan :)
Tup ise uzun yol sehir ici cok fark etmiyor oda yaklasik 100 km de 10 lt harciyor

Aracta genel olarak negatif gordugum biseyler yazmak istiyorum ama yok. 2012 sonunda alinmis full corolla ile karsilastirdik ta bizim araba corolla ile ayni fiyata fakat ozellik olarak katlamis agzini gozunu dagitmis :)
Ayni keskin viraja 2 arabaylada girin bu farki anlayacaksiniz.

Son olarak bu digital gosterge iyi bisey degilmis arac kac yapacak kestiremiyorsunuz :)

m2ny2.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun araç güzel..seyir halinde ekranla uğraşmak çok tehlikeli ben o yüzden kaza yapacaktım neredeyse...

Hayırlı olsun araç güzel..seyir halinde ekranla uğraşmak çok tehlikeli ben o yüzden kaza yapacaktım neredeyse...

ilk hevesle ugrasıyosunuz ama sonradan normale donuyor. fluence da ekran biraz el mesafesinin gerisinde kalıyor , cliolarda ekran daha yakın

Arkadaşlar r-link sisteminde video çalmak için avi,mpeg,mp4,mkv gibi formatlar denedim fakat video açılmadı. Şans eseri videoların içinde biride .3gp formatındaydı ve gayet güzel klibi seyrettim.
Hareket halindeyken video seyretmeye zaten izin vermiyoda , dururken .3gp seyredebilirsiniz. :eyv

hafta sonu arkadaşımıza meg3 bakmak için bayiye uğradık ve r-link konusunu sordum. bu ay içinde internet uygulaması başlayacak dendi ve kesin demediler ama hizmeti turkcell'in vereceğini söylediler

hafta sonu arkadaşımıza meg3 bakmak için bayiye uğradık ve r-link konusunu sordum. bu ay içinde internet uygulaması başlayacak dendi ve kesin demediler ama hizmeti turkcell'in vereceğini söylediler

daha öncede bahsetmiştim , renault a attığım maillerde nisan ortalarına doğru altyapı bitirilecek sizin aracınızada takılacak denmişti. Nisan bitti mayıs geldi hala bitirilemedi.
Bitmemiş sisteme 2 bin lira verdim. Ekran oluşu sesli navigasyon , sesle arama konuşma filan bunlar gerçekten güzel helalı hoş olsun diorum kendi kendime.
Bide üstüne internet gelirse tadından yenmez valla :)

Geri