2013 model Fluence sparişi verenler

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spariş veren yokmu verip aracı gelen yada benim gibi 1 aydır bekleyen artık sıkılmaya başlıyorum acaba normal mi anormal mi vw e bundan uyuzdum zati bide bunlar olmasın artık diyorum yaaa

haklısınız bende olsan beklemekten sıkılırdım 3 gün sonra marta giriyoruz. en iyisi bayiyi sıkıştırmak, baksınlar bakalım bilgisayara senin fluence kaçıncı sırada

Arkadaslar 20 gun once bende siparis verdim. Bana 2013 istediginiz icin subat sonuna aksayacak isterseniz 2012 verelim demislerdi. Bugun konustuk araca r link sistemi eklettiginiz icin bu kadar gecikti dediler. Hafta sonuna gelebilir dendi. Yani bu gecikmeyi biliodum bile bile katlaniyorum

clio 4 sport tourerlardan dolayı fabrika biraz sıkışık yani 14 martta çıkacak ve o siparişlerle uğraşılıyor olmalı, çünkü Oyak Renaultun arkadaki otoparkına (ben oraya renault tarlası diyorum :) ) bakıldığında büyük çoğunluğu clio 4 ve clio 4 sw, ayrıca bir araç siparişinde bayi siparişi veripte fabrika ekranına düştüğünde aracın elinize ulaşması ort 3 4 hafta kadardı yanlış atırlamıyorsam, ona bikez daha bakarım elimdeki dökümanlardan :) bayi size aracınız ne zaman teslim edilcek dedi bu arada ?

clio 4 sport tourerlardan dolayı fabrika biraz sıkışık yani 14 martta çıkacak ve o siparişlerle uğraşılıyor olmalı, çünkü Oyak Renaultun arkadaki otoparkına (ben oraya renault tarlası diyorum :) ) bakıldığında büyük çoğunluğu clio 4 ve clio 4 sw, ayrıca bir araç siparişinde bayi siparişi veripte fabrika ekranına düştüğünde aracın elinize ulaşması ort 3 4 hafta kadardı yanlış atırlamıyorsam, ona bikez daha bakarım elimdeki dökümanlardan :) bayi size aracınız ne zaman teslim edilcek dedi bu arada ?

mrb ben ocak 23 kaporasını verip kesin sparişi alındı hala bi ses yok mutlaka fabrikanın yetiştirmesi gereken araçları vardır ama bayi şubat 15 i gelir demişti en geç şubat sonu burda kaldı 2 gün bu iş mart gibi gözüküyo bakalım hayırlısı

haklısınız bende olsan beklemekten sıkılırdım 3 gün sonra marta giriyoruz. en iyisi bayiyi sıkıştırmak, baksınlar bakalım bilgisayara senin fluence kaçıncı sırada

kaptan kaçıncı sırada olduğunu bilmiyorum ama 15 gün önce ekranlarında üretimde gözüküyordu sözde ben görmedim ekranlarını öyle dediler hayırlısı artık

kaptan kaçıncı sırada olduğunu bilmiyorum ama 15 gün önce ekranlarında üretimde gözüküyordu sözde ben görmedim ekranlarını öyle dediler hayırlısı artık

ara sıra arayıp takipte olduğunu hissettireceksin hocam :)

ne bileyim çok sık boğazda etmek istemedim gelir dedim besbelli sonuçta teslim edecekler ki bende paralarını ödiyim yani onlar benden daha çok gelmesini istiyorlardır diye düşünüyorum

bayii size tahmini sipariş teslim tarihi verir, o tarihten sonra gecikme için gün başına 20 € ödemesi zorunlu, ödeme yapmıyolar ise Renault ile iletişime geçin ve durumu bildirin :eyv

bayii size tahmini sipariş teslim tarihi verir, o tarihten sonra gecikme için gün başına 20 € ödemesi zorunlu, ödeme yapmıyolar ise Renault ile iletişime geçin ve durumu bildirin :eyv

gerçeten mi varmı öyle bişey valla bu zamana kadar çok arabam oldu ama ilkkez bi sıfır arabam olacak ondan bilmiyorum ben bu zamana kadar parasını verdiğim gün aldım malum 2, elin gözünün yağını yiyim ver al bayide olmayınca versende alamıyorsunhihi ütü yapmaya devam anlaşılan öyle gözüküyo :sinirli

Geri