Sedan 2017 İçin Yardım

0-100 değeri bu kadar önemli ise yanlış segmentte yanlış araçlara bakıyorsunuz. Agresif sürerim ,seri makas atarım diyorsanız tavsiyem Leon FR gibi bir araç almanız.

Megane 4 sedan tipik bir aile arabasıdır ve adı üzerinde sedan sınıfındadır. Bu araçtan bastımı uçan sert ve seri manevralar yapabilecek türde beklenti içinde olmayın.Bu hem dizeli hemde benzinlisi için geçerli.

Dizel benzinli meselesine gelince kabaca denilebilir ki Beygir gücü hızlanma Tork ise tırmanmada avantaj sağlar.

Tabi bunların ötesinde aracın ürettiği gücün (bg ve Tokrk) tekere yansıması aracın ağırlığı ile de doğru orantılıdır.1.2 motor 1200 kg bir araçta performans sorunu yaşatmazken 1700 kg bir araçta ve özellikle yüklü iken burnunuzdan getirebilir.

Hepsi bir yana gidin araçları test edin.Bazı kriterler kişiseldir size yavaş gelen bana hızlı gelebilir yada size performanssız gelen bana seri..Bu yüzden kimseye kulak asmadan gidip araçları kendiniz test edin ve kendi kriterlerinize hangisi yakın bir görün ve hangisi tatmin ederse onu alın.Bu gibi beklentilerde elin oğlunun ne dediğinin önemi olmaz tamamen kişiseldir.

Arkadaşlar bana arabayı üstüme alma konusunda yardımcı olabilecek var mı dikkat etmem gereken şeyler dolandırılmamak için vs.
-Ruhsat sahibi Ad Soyad ile Para Transferi yapacağım Ad Soyad aynı olmalı gibi vs? Para transferi nasıl yapılacak, noterde bana soracaklar mı para transferi oldumu vs diye? Para transferi yaparken not yazmam lazım mı transfere herhangi bir?

Arkadaşlar bana arabayı üstüme alma konusunda yardımcı olabilecek var mı dikkat etmem gereken şeyler dolandırılmamak için vs.
-Ruhsat sahibi Ad Soyad ile Para Transferi yapacağım Ad Soyad aynı olmalı gibi vs? Para transferi nasıl yapılacak, noterde bana soracaklar mı para transferi oldumu vs diye? Para transferi yaparken not yazmam lazım mı transfere herhangi bir?
aracın şase no.yu da yaz imkanın varsa.

Valla bu işler sıkıntı olduğu için ben gidip sıfır araba aldım. Piyasa o kadar kötü ki araba tramer kayıtta bir şey yokken 1 ay sonra kazalı çıkıyor. Yada araba alırken ustaya götürüyorsun birşey yok diyor. Sen aldıktan sonra bi ton arıza hatta değişen parça çıkıyor. İkinci el alacaksan tanıdık biri olmazsa bence alınmaz. Alım satım da bile sahte para çıkıyor satıcı parasını almadan arabayı satmaz dikkat et o yüzden bankadan adamın hesabına şer bloke koydur. Satışa müteakip Arabanın noter satışı ; bankaya satışı gösterip hesap bloke kaldırıp parayı almasını sağlarsın. Başka yapılan herşey risklidir.

Mutlaka ilk sahibinden al. Eğer ilk sahibi değilse çok problem yaşarsın

Şu para olayı sıkıntı. Arabayı beğendik, ekspertiz yaptırdık sıkıntı yok herşey tamam. Şu para transferini blokeli çek yaptır diyen var, havele/eft yolla noterde diyen var kafam çok karıştı tecrübeli biri yardımcı olursa sevinirim

Şu para olayı sıkıntı. Arabayı beğendik, ekspertiz yaptırdık sıkıntı yok herşey tamam. Şu para transferini blokeli çek yaptır diyen var, havele/eft yolla noterde diyen var kafam çok karıştı tecrübeli biri yardımcı olursa sevinirim
Noterde satış yapılırken internet bankacılığı ile açıklamalı olarak transfer yap. Satış veren ve paranın gittiği kişi ayni isim olsun ........ tl .... marka araç bedeli olarak ..... numaralı noterde satıcı gözetiminde gönderilmiştir diye sonrasında adli bir durum olursa noter kamera kayıtları şebeke sinyal tespiti seni kurtarır.

MeganEE [emoji3]

Ford Focus 1.5 yerine Megane 1.2 alacağım sanırım. Doğru bir tercih yapıyorum umarım, daha güzel duruyor megane daha teknolojik ve daha sportif

Ford Focus 1.5 yerine Megane 1.2 alacağım sanırım. Doğru bir tercih yapıyorum umarım, daha güzel duruyor megane daha teknolojik ve daha sportif

Kesinlikle doğru tercih ; dord pişmanlıktır. Eski teknolojiye para verme

Yorumlarınıza ihtiyacım var her türlü yorumunuza açığım

Geri