Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

showroom, reklam standı hariç yollarda hiç mercedes cıtan görenimiz varmı, ben görmedim:)
kango yenilense çıkmadan sıraya giriliyor :eyv

showroom, reklam standı hariç yollarda hiç mercedes cıtan görenimiz varmı, ben görmedim:)
kango yenilense çıkmadan sıraya giriliyor :eyv

ben bugün küçükyalı bağdat caddesinde ilk defa gördüm. Sadece ön kısmı kangoodan farklı olduğu için ilgi çekiyor.

N-7100 cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

ben bugün küçükyalı bağdat caddesinde ilk defa gördüm. Sadece ön kısmı kangoodan farklı olduğu için ilgi çekiyor.

N-7100 cihazımdan tapatalk ile gönderildi.

camına tık tık vuracaksın,:) hemşerim mercedes sandığın arabanda reno motoru var biliyon mu diyecenhehe

Sadece motoru değilki herşeyi Renault..:)

bosch silecek varmı diye sormaya girdiğim bir mercedes parçacısına cıtan dan bahsettim haberi yok adamların. hatta motoru 1.5 reno dci deyince şaşkın bakışını görecektin:)

Hatta ve hatta aynı fabrikada üretiliyor :eyv

Arkadaşlar old kangoo ya göre mercekli far veya merceğe nasıl dönüştürebiliriz yapan varmıdır bilgisi olan varmı ? anadolu yakasında bildiği olan varmı ? Birde yakın zamanda chip yaptırmayı düşünüyorum konuştum 65 liğe fazla mı olur sizce ?

Örneklerini gördüm ama forumda yapan var mı bilemeyeceğim mercekli farı. Atakan new kangoo ya yapmış, bu kasa için de yadımcı olabilir :)
65likte chipden güzel sonuç alınabileceğini söylemişlerdi. Zararı olsa söylemezlerdi bence.

Örneklerini gördüm ama forumda yapan var mı bilemeyeceğim mercekli farı. Atakan new kangoo ya yapmış, bu kasa için de yadımcı olabilir :)
65likte chipden güzel sonuç alınabileceğini söylemişlerdi. Zararı olsa söylemezlerdi bence.

Teşekkürler Mehmet o zaman Atakandan haber bekleyelim bir kaç yer buldum ama hepsi ist avrupa yakası oraya geçmekte benim için zulüm . Chip i parayı ayarladğım gibi yapıcam o zaman kafama çok yatmaya başladı =)

Teşekkürler Mehmet o zaman Atakandan haber bekleyelim bir kaç yer buldum ama hepsi ist avrupa yakası oraya geçmekte benim için zulüm . Chip i parayı ayarladğım gibi yapıcam o zaman kafama çok yatmaya başladı =)
chipi bende düşünüyorum ama yaptıracak yer yok :)

Geri