Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Sağolasın Mustafa abi.
Araçta şu an tek çizgi mazot kaldı abi, üzerine yeni mazot almadan o mazotla mı gitsem iyi olur, yoksa farketmez mi?
bir de full depo almıştık :sinirli

mazot da su da olabilir geçmiş olsun.
sağolun, dediğiniz gibi bişey var galiba yakıtta.
bir de üstte sorduğum soru var mazotla ilgili. Farkeder mi servise nasıl gittiğim?? Üzerine mazot almasam servise yararı olur mu sorunun teşhisi için??

Sağolasın Mustafa abi.
Araçta şu an tek çizgi mazot kaldı abi, üzerine yeni mazot almadan o mazotla mı gitsem iyi olur, yoksa farketmez mi?
bir de full depo almıştık :sinirli
Yeni mazot alma,büyük ihtimal depo temizliği yapılabilir...

sağolun, dediğiniz gibi bişey var galiba yakıtta.
bir de üstte sorduğum soru var mazotla ilgili. Farkeder mi servise nasıl gittiğim?? Üzerine mazot almasam servise yararı olur mu sorunun teşhisi için??

hiç elleme direk götür..

Bende ne zamandır duymuyorum,arada oluyor,inşallah bir sorun değildir.
bende sagtarafta oturan yolcu ayagıyla hissediyor ileri geri bişi hareket ediyo ses gelmiyo usatama baktırdım rotbalanscıya baktırdım lifte kaldırttım tekeri söktürüdm ama bişi bulamadık

​Ferrari yada Hella tek geçerim ;)

yeni kangoya 1 takım çat çat 1 takımda hella taktım röleyle beraber ama ön panjurun oraya orjina kornasının yerine saga sola malesef önü arkası sagı solu hep kapalı okadar konadan ses alamıyorum yeni kangoda korna takan varmı varsa nereye takıyosunuz?

Geçmiş olsun Mehmet, yakıtı hangi istasyondan alıyordunuz ?

Sağolasın Atakan.
Shell den aldım ama herzaman aldığım istasyondan değildi yeni açıılmıştı. Şimdi de kapanmış istasyon.

Anladım, babam PO dan alıyor indirim var diye arabanın çekişi düşüyor gaza basıyorum uzamıyor araba, ben kullanırken opetten alıyorum yakıtlar gerçekten farklı araba şahlanıyor resmen..

Geçmiş olsun Mehmet .. Bugune kadar hep BP den aldım şuana kadar tık demedi

Anladım, babam PO dan alıyor indirim var diye arabanın çekişi düşüyor gaza basıyorum uzamıyor araba, ben kullanırken opetten alıyorum yakıtlar gerçekten farklı araba şahlanıyor resmen..
evet opetten de aldık performansta farkediyor. Ama sanki az km gidiyor gibi gelince tekrar shell e döndük. Shell den memnunum ama istasyon değiştirmemek lazımmış.
Yakiti Shellden Alin Rahat Edin
Shell den aldım rahatımı bozdu abi :D
shell den memnunum ama tenha istasyonlardan uzak durmak lazım.

Geri