Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Yolda Giderken Merkezi Kilit Aciliyor Acik Kalan Kapi Var Yaziyor Sonra Yine Kilitleniyor Ara Ara Yapiyor İki Gundur Bugun Servise Gittim Bagdatlilara Dedim Boyleyken Boyle Usta Dedi Ki Megane 2 Ler Gibi Degil Hangi Kapi Acik Kaliyor Hangisi Kilit Bozdu Bulmamiz İcin Bir Sure Daha Bin Hepten Kilitlenmesin Gel Degisiriz Dedi Simdi İki On Yada Bagaj Ucunude Mi Degistirelim Dedi Reno Boyle İstiyor Abi Dedi Bakalim Boyle Gezecez Artik

Reno böyle istiyor ama açıp kapamalar merkezi kilidi bozabilir. + araç istop haldeyken kapı açık uyarısı verirse sistem, tüm kapıların kilidi açılıyor.

Zaten bozulacak olan kilitler belli ya sürgülü kapıların kilitleri yada bagaj kilidi bozulmuştur yüksek ihtimalle.

Reno böyle istiyor ama açıp kapamalar merkezi kilidi bozabilir. + araç istop haldeyken kapı açık uyarısı verirse sistem, tüm kapıların kilidi açılıyor.Zaten bozulacak olan kilitler belli ya sürgülü kapıların kilitleri yada bagaj kilidi bozulmuştur yüksek ihtimalle.
On İki Birde Bagaj Dan Biriymis Dedi Bakalim Birsey Daha Ogrenecez Bu Sayede

Arkadaşlar bizim yeni kasa kangooların bijon ölçüleri neydi bilen varmıdır? 17 jantlarımı satışa koyacağım fakat bijon aralıklarını unuttum o yüzden.Teşekkürler.

Kangurucular nirdesiniz :)

Teşekkür ederim,bugün veya en geç yarın satılıklar bölümüne konuyu açarım.

Yolda Giderken Merkezi Kilit Aciliyor Acik Kalan Kapi Var Yaziyor Sonra Yine Kilitleniyor Ara Ara Yapiyor İki Gundur Bugun Servise Gittim Bagdatlilara Dedim Boyleyken Boyle Usta Dedi Ki Megane 2 Ler Gibi Degil Hangi Kapi Acik Kaliyor Hangisi Kilit Bozdu Bulmamiz İcin Bir Sure Daha Bin Hepten Kilitlenmesin Gel Degisiriz Dedi Simdi İki On Yada Bagaj Ucunude Mi Degistirelim Dedi Reno Boyle İstiyor Abi Dedi Bakalim Boyle Gezecez Artik

Sali Gunu Sabahdan Servise Gidecegiz Bakalim Ne Olacak
Resmi Web Siteden Bize Ulasin Kismindan Maise Mail Attim
Donduler Bugun Sali Gunune Randevu Verdiler Bakalim

Arkadaşlar bizim yeni kasa kangooların bijon ölçüleri neydi bilen varmıdır? 17 jantlarımı satışa koyacağım fakat bijon aralıklarını unuttum o yüzden.Teşekkürler.

Yeni Kangooların bijon ölçüleri 5*108 abi..
Jantları şimdi değilde yaza doğru durursa veya ben jantlarımı satarsam seninle irtibata geçelim abi..:)

Kangoo'ma geçen hafta bakım yaptırdım K&N kutu içi filtremide temizledim aracın çekişi fena oldu..:)

Geri