Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

bayaz kangoo ya siyah jant yakışmıyor bence. kapaklı daha iyi :eyv
Tamamdır teşekkürler bu projedende zararsız döndük =))Evet Arkadaşlar listeye eklemek istedikleriniz veya çıkar dedikleriniz varmı yeşiller yapılmış olanlar =))
afdljk.jpg
Dün gece lastiklerime falçata jilet atmışlar bugun iki lastik değiştik şükürki lastikcimde çıkma varmış Arkadaşlar dikkat edin bu aralar çoğaldılar yine... :pislik:pislik

Abi Benm 4 Tekeri Birden Yarmışlar O............. :sinirli:pislik:asabi

Geçmiş olsun yaa şeref yoksunu insanlar yakarlarsam birisini yemin ediyorum Allah yarattı demicem :pislik

O değilde abi acayip masraf ya :pislik

Kesinlikle öyle ya valla ben bugun şansa çıkma buldum yoksa yanmıştım yani .....

Abi bizim tekerde diş kalmadı hemde iyi oldu yeni lastik aldık

Benimde önler öyleydi arabanın tutuşu değişti direksiyon bile rahatladı yani =)Bugün yine lastikçideydik sabah indiğimde ön lastik yine patlaktı bu seferde arkalara iki tane çıkma goodyear aldım 185 65 14 şuan bütün lastikler artık kabaklıktan kurtuldu ...

Yolda Giderken Merkezi Kilit Aciliyor Acik Kalan Kapi Var Yaziyor Sonra Yine Kilitleniyor Ara Ara Yapiyor İki Gundur Bugun Servise Gittim Bagdatlilara Dedim Boyleyken Boyle Usta Dedi Ki Megane 2 Ler Gibi Degil Hangi Kapi Acik Kaliyor Hangisi Kilit Bozdu Bulmamiz İcin Bir Sure Daha Bin Hepten Kilitlenmesin Gel Degisiriz Dedi Simdi İki On Yada Bagaj Ucunude Mi Degistirelim Dedi Reno Boyle İstiyor Abi Dedi Bakalim Boyle Gezecez Artik

Geri