Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Rengi filan aynı galiba Özelliği nedir?

Güle güle kullan abi..
Eyvallah Atakan Senden Ricam Dr.Renaulttan 100 W İcin Bilgi Alip Bizi Aydinlatsan Taktik Ama İs Acmasin Basima Daha Oncede 100 W Ampul Kullandim Gerci Kangoolar Da Ama İcim Rahat Degil Nedense

Rengi filan aynı galiba Özelliği nedir?

Rengi Sarimsi Fotolarda Cok Belli Olmuyor Ama Gece Suruslerinde Ozellikle Yagmurlu Karli Havalarda Cok İyi Bir Yol Fotosu Linki Ay İsigi Olmasa Renk Daha Sarimsi

Photo by apsuvai • Instagram

Kisalar Ustelik Bu Foto

Tamam abi sorarım..
Abi yalnız bu 100 W ampuller uzun kullanımda far içinde kararmalara sebep oluyor diye okumuştum..

Hayırlı olsun abi. Aydınlatması gerçekten iyiymiş.

Tamam abi sorarım..
Abi yalnız bu 100 W ampuller uzun kullanımda far içinde kararmalara sebep oluyor diye okumuştum..

Ben de duymuştum, tesisatı yakıyor diye duymuştum hatta, sadece kararma değil. Bunun için bir aparat mı takılıyormuş neymiş, adı aklıma gelmedi şimdi. Ama eski kangoolarda varmış o aparat, yenisinde de illaki vardır.

Bu hafta HGS aldık ama camda orası burası derken yapıştıracak yer yok gibiBu yağmur sensörünün yanında camda siyah delikli bi yer var acaba oradan okurmu bilgisi olan varmı ?
Eyvallah Atakan Senden Ricam Dr.Renaulttan 100 W İcin Bilgi Alip Bizi Aydinlatsan Taktik Ama İs Acmasin Basima Daha Oncede 100 W Ampul Kullandim Gerci Kangoolar Da Ama İcim Rahat Degil NedenseRengi Sarimsi Fotolarda Cok Belli Olmuyor Ama Gece Suruslerinde Ozellikle Yagmurlu Karli Havalarda Cok İyi Bir Yol Fotosu Linki Ay İsigi Olmasa Renk Daha Sarimsi Photo by apsuvai • InstagramKisalar Ustelik Bu Foto
Çok iyi aydınlatıyor kısalar üstelik...

Bu hafta HGS aldık ama camda orası burası derken yapıştıracak yer yok gibi
Bu yağmur sensörünün yanında camda siyah delikli bi yer var acaba oradan okurmu bilgisi olan varmı ?
Camlar zaten atermik değil her tarafına yapıştırılabilir ama siyah bölümde olur bi fark yok bizim camlarda :)

Park ampul yerinde bizimkinden farklı bir ampul var .Sizce nedir ledli filan mı? (kaynak Renault-Modeller-Ticari Araçlar-Yeni Kangoo Multix-Galeri)

Ledli değil sadece camı farklı normal turuncu yanıyor. Nissan note larda fabrika çıkışı bunlardan var philips marka ,ama şöyle birşey var resmen altın değerinde bu ampul ler heryerde bulunmuyor. Nissan servisinde bile ana merkezinden sipariş üzerine getirtiyoruz demişlerdi ampullerinin kıymetini bil dediler. Çiftinin yaklaşık 50 lira gibi bir rakam ı var sanırım . Osram da olduğunu ve philips de olduğunu biliyorum başka markada da görmedim şu an a kadar.

Ledli değil sadece camı farklı normal turuncu yanıyor. Nissan note larda fabrika çıkışı bunlardan var philips marka ,ama şöyle birşey var resmen altın değerinde bu ampul ler heryerde bulunmuyor. Nissan servisinde bile ana merkezinden sipariş üzerine getirtiyoruz demişlerdi ampullerinin kıymetini bil dediler. Çiftinin yaklaşık 50 lira gibi bir rakam ı var sanırım . Osram da olduğunu ve philips de olduğunu biliyorum başka markada da görmedim şu an a kadar.
Acaba yakın çekilmiş bi fotoğraf varmı merak ettim şimdi
Camlar zaten atermik değil her tarafına yapıştırılabilir ama siyah bölümde olur bi fark yok bizim camlarda :)
Siyah yere yapıştırıyorum bak sonra karışmam :D

philipskromampul.jpg

Ampuller bunlar.

Geri