Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Tesisat vs işler araçların garanti kapsamı dışına çıkmasına neden oluyor,bu işlemleri yetkili serviste yaptırabiliyorsan garanti kapsamına alabilirler.
Aynalardaki çizik nedeniyle sallanma sorunu arasındaki alaka ne anlamadım,neticede sıfır araç bu ve bakmak durumundalar...

Anlıyorum. App plaka yaptık. Bu sefer eski plakadan kalma siyah silikon izleri kaldı. Esas amacım onları kapatmak, sadece orayı veya ön tamponu boyatırsam renk farkı olacak ve kıl olacağım bu duruma. Acaba metalik siyaha boyatsam nasıl durur?
Gerçi onu da yakında logo iptali düşünüyorum ve panjuru metalik siyah yapmayı düşünüyorum. Bu durum da nasıl durur acaba?
tamponları tamamen boyamak boğuyor aracı.. Üst versiyonlar gibi tampon bandları hariç boyatıp, tampon bandlarını da metalik veya parlak siyaha boyatabilirsiniz. Bende düşünüyorum fakat kaliteli birşey istediğim için maliyeti aşıyor beni. Kolay gelsin :eyv
arkadaşlar bişi merak ediyorm da 2012 model kangoo aracım var garantısı devam ediyor araca tesisat bağlıyamıyorum garanti bozulur diye farları değiştiremedim acaba garantisi bağlarsam bozulur mu ?

BİRDE yan aynaların içi 110 km geçtikten sonra içi sallanıyor servis aynalarda çizik var dedi çizik olmasa garantiye gönderirdik dedi acaba sorun nedir.,,,??

galiba aynalarda darbe var o yüzden garanti dışı demişler.
araca tesisat bağlatmak, üzerindeki fabrikasyon ses sistemini garanti dışına çıkarıyor diye biliyorum.

Arkadaşın clio3'üne tesisat bağlattık. Teyp arıza vermişti, cd çalarken kapanıyordu arasıra(sebebini tam hatırlamıyorum fakat arızalanmıştı sonuçta). Arkadaşım aracı servise götürdüğünde,-arkadaşım teybin tamirine razıyken- oradaki elektirikçi, "araca tesisat bağladığın için arızalanmış, teybe anfi bağlandığı için." olarak bir yanıt almış. Arkadaşın verdiği yanıt; "bu teybin arkasında anfi bağlatısı var mı? Var. Bu durumda bunun bağlanması sorun yaratması beni alakadar etmez." deyip üsteleyince teyp garanti kapsamında orjinal ile değiştirilmiş. Fakat tabi bu bayiye göre değişir mi, yani çalışanına göre müsemma bağlantısı var mı bilmiyorum.

tamponları tamamen boyamak boğuyor aracı.. Üst versiyonlar gibi tampon bandları hariç boyatıp, tampon bandlarını da metalik veya parlak siyaha boyatabilirsiniz. Bende düşünüyorum fakat kaliteli birşey istediğim için maliyeti aşıyor beni. Kolay gelsin :eyv

Benim asıl amacım, plakayı çıkardığımdaki silikon izini yok etmek. Belki de tamamen metalik siyaha boyatırım, parladığı zaman daha tatlı durabilir şimdikinden. Ani bir karar ile olacak sanırım bu iş.

aynalarda ufak çizikler vardı çizik olmasa garantiye gönderirdik dediler ...

xenon far bile taktırmadılar...garantiden çıkıyor diye..

arkadaşlar bişi merak ediyorm da 2012 model kangoo aracım var garantısı devam ediyor araca tesisat bağlıyamıyorum garanti bozulur diye farları değiştiremedim acaba garantisi bağlarsam bozulur mu ?

BİRDE yan aynaların içi 110 km geçtikten sonra içi sallanıyor servis aynalarda çizik var dedi çizik olmasa garantiye gönderirdik dedi acaba sorun nedir.,,,??

Lütfen kendınızı tanıtın

ufuk beyy tanimak istemezsiniz...

ATAKAN BEY
Servisten servise değişiyor, benim mercekli farlarıma bişey dememişlerdi..

NE KADAR TUTMUŞTU MERCEKLİ FARLAR ? BELKİ YAPTIRABİLİRİM..​

Geri