Renault Kangoo Hakkında Sohbet & Muhabbet

Yep yeni kafa ütüsüyle geldim, cumartesi tampon ve kapı bantlarını boyatmayı düşünüyorum sizinde görüşlerinizi alalım..

çok yakışır, boyatınca araçta bütünlük sağlanıyor bence. Bende seneye boyatmayı düşünüyorum da fiyat konusunda tereddütlerim var :)

bende bu arada uzun süreli kafa ütüsü olan müzik sistemi işini bitirdim :) sırada torsiyon alçaltma var. tabi yapacak yer bulabilirsem ve zararlı olmadığından tam emin olabilirsem.bu konuda da bi kaç sorum var;
2,5-3 cm den fazla düşsün istemiyorum. bunun minimum alçaltma seviyesi nedir?
arka alçaldığı için araç kalkışlarda patinaja düşer mi?

Benim bildiğim ne kadar istersen o kadar ayarlanabiliyor torsiyonlar ama yanlışta biliyor olabilirim..
Patinaja düşeceğini sanmam zaten sen çok düşürmeyi düşünmüyorsun..
Ama arka torsiyondan düşürülünce çok zıplıyor diyende var zıplamıyor diyende bilen kişilere sormak lazım..

halil abi sokemden kesebılıyolarda arkadan tuturamadıkları ıcın sısı sokmek zorundalarımıs..
yok kardeş bende taktırdım sonradan sökmediler arabayı kanala çıkarttık altta koruyucu plastiği söktü sadece adam sonda da monte etti sisleri yerine tamponu söktürme boş yere

Benim bildiğim ne kadar istersen o kadar ayarlanabiliyor torsiyonlar ama yanlışta biliyor olabilirim..
Patinaja düşeceğini sanmam zaten sen çok düşürmeyi düşünmüyorsun..
Ama arka torsiyondan düşürülünce çok zıplıyor diyende var zıplamıyor diyende bilen kişilere sormak lazım..

evet ben çok düşürmeyeceğim.arka tarafın çok yüksek olan o çirkin görüntü gitsin istiyorum.
geçen sene bagajda bir kaç torba kömür varken görüntü hoşuma gitmişti :) bende farkı ölçmüştüm :) 2.5 cm, max 3cm yetiyor ve çok güzel görüntü oluyor.
dışarda yaptırmak istedim lastikleri değiştirirken, kesinlikle önermiyorum dedi vazgeçtim.
servise bakım için gittiğimizde zararlı olacağından bahsetmediler ve serviste 1 gün kalacak+ 100tl ücreti var dediler. fiyatından ve aracın orada kalmasından dolayı yine vazgeçmiştim :) o zaman araştırmaya devam. :)

İnternetten sipariş verdiğim krom kapı kollarım bugün geldi, yarın bantları boyatmayı düşünüyorum ama kafa ütülü çok fena şekilde..

selam arkadaşlar ben aracımın şanzıman yağını değiştirmek istiyorum. KANGOO 2005 model 1.5 dci 65HP yağ değişimi için belli bir km varmı varsa kaç km de bir ne tür yağ koymam gerek bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz ? :deli

Bugün gittim osram diadem ampul aldım sinyallere bağladım, yarında gidip Yasin Abi'den amerikan park modülü alacam..
Bugün S40 1.6 dizelle drag yaptık, ayırdım fena bir şekilde..:D Benim arabada 3 kişiydik + kar lastikleri takılı + depo fuldü S40 4 kişi diğer durumlar ne bilmiyorum..:D

hayırlı olsun, amerikan park xenonla çok güzel durur. Zaten farların maşallahı var. :)

Geri