Renault 9 Elektrikli Ayna ( Springte karadüzenlik gidiyor :D )

Yukardaki mesajda yazdım ama gözünden kaçmış galiba,ayna motorlarını çıkmacılarda bulabilirsin.Kırık aynalardan söküp satıyorlar.Ben tanesini 15TL ye aldım ama malum çıkma olunca standart bir fiyat yok.Pazarlığa kalmış.

valla helal olsun cillop gibi springe ben hep öğretmen arabası derdım :)sade stock :)sadece binilir koltuk kılıfı bile zorla mecburiyetten takılır :)aynasında koku bıle olmaz :)güzel yaa

emre senin arabaya katlanır yanayı ne zaman yapıcaz dünyada bir ilk olacaksın ozaman :D

gerçekten 10 numara olmuş manuel aynalar sıkıntı sağ taraf çalışmıyor benım araçta elektrikli yapmıyı düşünüyorum bu ayna motorlarını kolay bulabılırmıyiz maliyet olarak bassedılen rakamlar ii ama buralarda bulma sansım yok gubi zonguldakta bu tür malzeme bulam zor bi arastırma yapmam lazım

adam hastası heralde hehe

Arkadaşlar ilk anda belki biraz zor bir iş gibi gözükebilir ama biraz elektrik bilgisi ve uğraşmayla yapılabilecek çokta zor olmayan bir şey.Ne kadar luzumlu olduğu kişiden kişiye değişir ancak benim şahsi kanaatim çok iyi olduğudur.İki ay kadar bir süredir kullanıyorum ve çokta memnunum.Verdiğim paranın böyle bir özellik için lafı bile olmaz,heleki başka marka arabaların parça fiyatlarıyla kıyaslayınca hiç bişey değil.Uğraşmaya gelince zaten onun parayla pulla hiç ilgisi yok.(Tamamen zevk duyarak yaptığım için)

Güzel Bir Proje Elektrikli Ayna, Uygulanabilir ...

Geri