Muayeneden geçemedik

Yakında gözünün üstünde kaşın var diye geri çevirmeye başlarsalar hiç şaşırmam :)
Bende ruhsat işlermelrini yaptırırken memur sormuştu 5 kişilik mi diye bende sorun çıkmasın diye evet demiştim, al işte sorun :D

​İnsanları nelerle uğraştırıyorlar ya:sinirli​Neyse canınız sağolsun vede ya sabır...........

bizde arka da 3.emniyet kemeri de var da bu sefer de 2015 de arka camlar manuel diye çevirmesinler bunlar onu da yaparlar :D

Benim park lambalarının beyaz olmasına bile hafif kusur yazdılar :D

yeniden ruhsat çıkarmanın masrafı neymiş acaba ? ona göre çakma kemerle şansımı deneyebilirim hehe
kardeşim bugun hallettık ruhsat ısını ama dendıgı gıbı cıkmadı , devlete para lazımmıs o yuzden ruhsatı yenıden cıkarttık :D 58 lira ödendi.. bilgilendiriyim dedim ;)

kardeşim bugun hallettık ruhsat ısını ama dendıgı gıbı cıkmadı , devlete para lazımmıs o yuzden ruhsatı yenıden cıkarttık :D 58 lira ödendi.. bilgilendiriyim dedim ;)
saol bilgi için :) bende çok gecmeden halledeyim bunu. hemen yenisini çıkarıp veriyorlar mı yoksa bugun git yarın gel gibi bi durum var mı :D başkasının hatası yüzünden böle ugrastırıyolar ya bizi dicek birşey bulamıyorum!..

saol bilgi için :) bende çok gecmeden halledeyim bunu. hemen yenisini çıkarıp veriyorlar mı yoksa bugun git yarın gel gibi bi durum var mı :D başkasının hatası yüzünden böle ugrastırıyolar ya bizi dicek birşey bulamıyorum!..
sabahtan hallettık hemen verdıler bornova trafık subede ya.. ertesı gune falan sarkıtmıyolar yanı :)

Geri