Muayeneden geçemedik

bende oraya gidicem. gostermelik emniyet kemeri taksam diye düşünüyorum bende orta kısma hehe

yeniden ruhsat çıkarmanın masrafı neymiş acaba ? ona göre çakma kemerle şansımı deneyebilirim hehe

Cuma günü bizde giceğiz inşallah geçeriz.

Bizide zamanında sırf kalabalık var diye" LPG sızdırıyor" bahanesiyle geçirmediler . ( R-19 )
Samsunun ilçesinde yaptıramadım .
Gittim Amasya da yaptırdm . Sızdırsaydı orada da sızdırırdı .

yeniden ruhsat çıkarmanın masrafı neymiş acaba ? ona göre çakma kemerle şansımı deneyebilirim hehe
ruhsat yenılenmıyomus ya , sadece 5 sayısını silip yerine 4 yazıyolarmıs.. öyle dediler bugun ama yarın tam olarak neymiş ne kadara mal oluyomus ogrenelım burdan bılgılendırırım tekrar seni de :)

Bizide zamanında sırf kalabalık var diye" LPG sızdırıyor" bahanesiyle geçirmediler . ( R-19 )
Samsunun ilçesinde yaptıramadım .
Gittim Amasya da yaptırdm . Sızdırsaydı orada da sızdırırdı .
dengesizler ya ne yapcakları bellı olmuyo valla.. değişik değişik şeyler cıkartıp duruyolar..

ruhsat yenılenmıyomus ya , sadece 5 sayısını silip yerine 4 yazıyolarmıs.. öyle dediler bugun ama yarın tam olarak neymiş ne kadara mal oluyomus ogrenelım burdan bılgılendırırım tekrar seni de :)

Cok iyi olur vala haber bekliyorum :) ins bole basit biseydir o zmn cakma kemerle ugrasmayiz :D:D

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

geçmiş olsun, 2. sefere geçersiniz inş :D

iyice dengesizleştiler. 3 senedir aynı egzosla birlikte muayeneden geçerken, bu sene "egzosun çıkışı yukarı bakıyor" diye geçirmediler..
Geçmiş olsn inşallah sıkıntısız halledersiniz.

Geri