Megane 4 türkiye fiyatlari

kadirbuyukkaraca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8,7" dokunmatik ekran icon ve gtline da 1000TL ek ücretle alınıyormuş saçmalıktan başka birşey değil.Reklamını o büyük ekranla yapıp sonrasında en üst paketlerinde bile parayla koymak saçmalık gerçekten.

2015 Captur Outdoor 1.5dci 90bg start&stop

Sent from my iPhone using Tapatalk

amadeus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fransa da 1.5 dizel gt line edc nin Türkiye deki sunulan opsiyon seçeneklerinin hepsini eklediğimizde 32.240 Euro yu buluyor bugünkü kurla çarptığımızda hemen hemen aynı fiyatlara satışa sunulmuş Gt dizel de aynı kar marjıyla satışa sokulursa 115 bin civarı bi fiyat bizi bekliyor bose ses sistemi hariç diğer opsiyonları eklenmiş şekilde

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renaultun sitesinde satışa sunulmuş araç hayırlı uğurlu olsun :) 1.5 dci edc GT line doldurduğum zaman 100 bin TL'ye geliyor öff paraya bak :)

renaultfan11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün aracın ıcon modelini inceleme fırsatı buldum. Yakın bir tanıdığımda da önceki kasa megane vardı. Yeni megane gerçekten güzel olmuş. Gerek malzeme kalitesi gerekse standart olarak sunulan özellikleri tatmin edici seviyede. "Sonuçta reno" diyen birsürü kişi olduğunu bilerek söylemek gerekir ki, bu megane baştan aşağı yepyeni olmuş. Bi kapı kapanma sesi bile tokluğuyla insanın hoşuna gidiyor. Cumartesi günü de test sürüşüne gideceğim. Fırsatım olursa video çekmeye çalışacağım. Ufacık bir merakı bile olan varsa bence showrooma uğrasın derim..

FurcHT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün aracın ıcon modelini inceleme fırsatı buldum. Yakın bir tanıdığımda da önceki kasa megane vardı. Yeni megane gerçekten güzel olmuş. Gerek malzeme kalitesi gerekse standart olarak sunulan özellikleri tatmin edici seviyede. "Sonuçta reno" diyen birsürü kişi olduğunu bilerek söylemek gerekir ki, bu megane baştan aşağı yepyeni olmuş. Bi kapı kapanma sesi bile tokluğuyla insanın hoşuna gidiyor. Cumartesi günü de test sürüşüne gideceğim. Fırsatım olursa video çekmeye çalışacağım. Ufacık bir merakı bile olan varsa bence showrooma uğrasın derim..

Merhaba, araci ben de inceleme firsati buldum. Arac gercekten cok guzel. Fakat hala Golf ve Focus un asagisinda malzeme kalitesi diye dusunuyorum :) Ama suanki fiyat politikasiyla bakilirsa (1.2 TCe Icon, 1.4 TSI Higline Golf ten 12Bin TL daha ucuz) gayet basarili.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, araci ben de inceleme firsati buldum. Arac gercekten cok guzel. Fakat hala Golf ve Focus un asagisinda malzeme kalitesi diye dusunuyorum :) Ama suanki fiyat politikasiyla bakilirsa (1.2 TCe Icon, 1.4 TSI Higline Golf ten 12Bin TL daha ucuz) gayet basarili.
Golf ile kesinlikle kıyaslama yapılmaz .
Arkadasa golf aldık gerçekten her şeyi ile 4 /4 lük .
Malzeme kalıte vb diğer etkenler araba ben buradayım diyor .
Megane ile Leon arasında bir yarış olur .
Leonun şu anda fiyatları gayet güzel .

alicem123

Ali Öztürk, Megane 3 1.5 DCİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Golf ile kesinlikle kıyaslama yapılmaz .
Arkadasa golf aldık gerçekten her şeyi ile 4 /4 lük .
Malzeme kalıte vb diğer etkenler araba ben buradayım diyor .
Megane ile Leon arasında bir yarış olur .
Leonun şu anda fiyatları gayet güzel .

Bende megane 3 vardı geçen hafta satıp Leon 1.4 TSI 150 hp FR aldım yakıtı gayet iyi şuanda araç daha 400 kmde olmasına rağmen ortalama yakıt tüketimi 6.9 gösteriyor. VAG grubunun çıkardığı ECO Tsı motorlar ciddiden başarılı bir dizel gibi yakıyor araç. Ben otomatik en fullünü 79.800 TL'ye aldım. Megane 4'ün sunroof ve cam seçeneği olsaydı tercihim meganedan yana olacaktı.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende megane 3 vardı geçen hafta satıp Leon 1.4 TSI 150 hp FR aldım yakıtı gayet iyi şuanda araç daha 400 kmde olmasına rağmen ortalama yakıt tüketimi 6.9 gösteriyor. VAG grubunun çıkardığı ECO Tsı motorlar ciddiden başarılı bir dizel gibi yakıyor araç. Ben otomatik en fullünü 79.800 TL'ye aldım. Megane 4'ün sunroof ve cam seçeneği olsaydı tercihim meganedan yana olacaktı.

Güle güle kullanın .
Kazasız belasız sürüşler...

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Leon FR güzel ,ledlerle güzel duruyor güzel seçim :eyv Hayırlı olsun.

Yağ yakma sorunu çözülmüş mü ? DSG ve motor durumunu bekliyoruz trim vs.Güzel bir inceleme yazısı bekliyoruz.Megane ile karşılaştırarak yazarsanız iyi olur.