Megane 2 iç kapı kolu soyulanlar buraya

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bayrak
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler aracınızın bakımlarını alındığı günden itibaren yaptırmışsanız . ( Önce ki sahibide olur ) garanti kapsamında değişiyor .
Bizim araba sırf 2009 dan beri serviste yapılmıyor diye değiştirmediler .
Ama servis dışarıda 300 TL olan parçaya 500 TL istiyor . Göz göre görede servise para vermek mantıksız .
Arada kaynayan 200 TL ye Maise ağız eğmeden değiştiririm zaten..

Merhaba: model yıl garanti vs fark ediyormu acaba.

19 Mayıs tarihinde yetkili Renault servisinde değiştirdim. Bu aşamaya gelmeden önce modelden dolayı biraz şanslarını denediler ama ısrarcı olunca ücretsiz değiştirdiler. Tabi ki servis bakımı şartını arıyorlar. Ama yeni takılan kapı kolları öncekine göre daha iyi gözüküyor, biraz daha iyileştirilmiş malzeme...

ekim 2009 da megane II aracımı konya motorlu araçlar plazadan sıfır aldım ve o günden beri hep servis bakımlı araç, daha 2 gün önce 2. kez değişim oldu kapı kollarına ve servis hiç itiraz etmeden değiştirdi. hatta vites topuzu ve direksiyondada yıpranma olsaydı onlarıda değiştireceklerdi. konyadaki serviste müşteri memnuniyeti 10 numara araç yapılırken bide elektrikli fluence sürdürdüler süperdi :)

her aracımı değiştiriyorlar :D güzelmiş

Clio 'larda da durum farksız. Babamın clio grand tour aracının radyo tuşlarının üzerindeki plastik döküldü resmen ama araç garanti kapsamında olduğu için radyo'yu yenisi ile değiştirdiler.

bu kapı kollarının fiyatı nedie ne kadara değiştirlir ki :)

Yarın Gidelim Bakalım :)

arkadaşlar bugün her iki kapı kolunuda söküp güzelce temilleyim boyattım.çok güzel oldu.maliyeti boyacının babamın arkadşı olması sayesinde 10 tlye maloldu.yanlız babam oto döşemeci olmasına rağmen kapıları sökerken çok ama çok zorlandık bilginize

Geri