Media nav 6.0.3 ü 7.0.5 e yükseltme

Media nav evo'yu bugün 9.1.3 sürümüne güncelleştirip haritayı da 2017 Q2 sürümüne ücretsiz güncelledim. Hepsi Renault'un kendi sitesinden https://renault.naviextras.com/shop/portal
Üyelik açıp yönergeleri takip edin çok basit şekilde güncelleme yapılıyor.

Arkadaşlar bir sorum olacak. Daha önceki sistem sürümü olan 4.0.3 ü tıklatın Media skin programında başarısoft 2018.03 haritayı yüklemiştim. Bu haritalarla 3 boyutlu gözüküyor hatta site isimleri safra yazıyordu. Bu pazar sistemiyle 7.05 MD ye yükselttim. 2018.03 deki harita ve poi klasörünün bulunduğu ortamdaki navlanarak kopyaladım. Navigasyon şuan çalışyor bir sıkıntısı yok. Benim sorum şu; medya skinde binalar 3 boyutlu ve site isimleri görülürdu. Ama artık arabaya yüklediğimde bu dediklerim çıkmıyor. Bunu çözümünü bilen var mı? isim forma yazarising çok sevinirim.

Aşağıdaki linkteki 8.0.5 ve 9.1e mediaskin yükleme için cliolar için de geçerli mi? eğer geçerliyse version düşürmeye yükseltmeye gerek yok.captur ile clionun aynı cihaz mı?

Merhaba, Clio 2017 aracımda 8.0.5 yüklü. Sizin captur forumunda paylaştığını mediaskin işlemleri aynı şekilde geçerli mi? Aşağıdaki dosyalar güncel mi? Çok teşekkürler.
http://www.renaultfanclub.com/renault-captur-kulubu/99011-media-skin-9-1-1-8-0-5-6-0-3-dusurme-ve-4-0-3-dusurme.html

Son düzenleme:
Teşekkür ediyorum abi iyi günlerde kullanın birkaç gün içerisinde mediaskin i de yayınlayacağım dahada güzel olacak inşallah.

Merakla bekliyorum kardes. Zira mediaskin clio 4 te en stabil ve en hizli calisan yazilim denediklerim arasinda. Yaninda guncel Avrupa haritalarida verebilirsen tadindan yenmez. Zira ben Hollanda da oturuyorum.Turkiye den cok bana guncel ve kullanisli Hollanda, Almanya gibi ulke haritalari lazim.Calismalarinda kolayliklar diliyorum

Merhaba, benim 2015 icon aracimda surum 5.2.8 video izlemek icin hangi yolu izleyerek surum yuklemeliyim?

merhaba konu biraz hortlayacak ama link çalışmıyor. Şu an 4.1.0 sürümü var 2013 clio kullanıyorum önce 6 ya yükseltmem gerekiyor sanırım onu forumda bulamadım ikisinin linkini paylaşır mısınız? 7 ye yükseltmek istiyorum.

4.0.3 den yükselterek gelsek 9 a kdr yükseliyor mu video oynatma çalışıyor mu

4.0.3 den yükselterek gelsek 9 a kdr yükseliyor mu video oynatma çalışıyor mu
sizin cihazınız media nav 1.nesil cihaz.sizin cihaz resmi sürüm maksimum 4.1.0 olur. 9 sürümleri media nav evo cihazlar için.sizin cihaza yüklenemez. ama 4.1.0 için farklı bi video oynatıcı var onu yükletebilirsiniz.

merhaba abi 4.0.6 benım surum nasıl yukseltebilirim navigasyon da dogru duzgun sokaklar falan yok yardımcı olur musun

Geri