LPG Tavsiyesi-Atiker sorun çıkarır mı?

hlx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
atikeri taktıracağım zaman hepsini yaptıracağım inşallah. lagunaya pek ısınamadım gerçi ama. içeriden çok tıkırtı geliyor. bir de bunun el frenini ayrıyeten düğmesi mi ne varmış nerede o? aracı çalışır vaziyette boşta nasıl bırakacağım yani?

hlx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
satılık benim araba bu arada. buraya linkini kopyalamamın sakıncası var mı acaba?

pharnakia

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2006 model laguna 2 ye giresun Eynesil de Erol Ustaya Romano marka lpg kiti taktırdım. hiçbir sorun yaşamadım Allaha şükür. Önceki aracımada Konyada Genç otogaza güvendiğim için Brc taktırmıştım onda da bir sorun yoktu. İşin özü takan ustada mesela en pahalılardan biri Teleflex Gfi ancak ustan iyi değilse onu bile mundar ediyorlar(bkz. Şikayetvar.com) Romanoyu taktırırken çok araştırdım Brc satan hariç herkes brc taktırma yerli üretim oldu dediler. Bence İç Anadoludasın Atikerin servisi ustası boldur orada sağlam bir ustaya yaptır dönüşümünü rahat rahat bin.

Halm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Eski aracım Megane II'de 2 sene kadar Romano Marka sıralı sistem kullandım hiç bir sorun yaşamadım tavsiye ederim.

Acem

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Prins tek geçerim, montajım yapılırken başka bir lagunaya italyan marka bir kit aynı anda takılıyordu kıyas yapabildim.
Malzeme çok farklı ve beyin özel ayarları yapılabilen bir beyin. Enjektörlerde matkapla motor hacmine göre delinmiyor otomatik.
Bunların neticesi biraz para farkı ve benzinliden ayırt edilemiyen bir LPG li araba.

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her araç farklı modellerde uyabiliyor.

Bozok-66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
atıker safe fast sıstem mukemmel asla sorun yasatmaz bızzat kullandım

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben bundan onceki 2. Aracimada atikeri bizzat kndim taktim tam 4 yil sorunsuz kullandim ... Megane 1 aldim landirenzo var ustunde oda guzel ama atikeri dussunmeden tak bence

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Atiker ile BRC kullandım f7r larda hiçbir fark göremedim :)