kim ne yakıyor.normal degerler ne olmalı

Uzun zamandır ölçüm yapmadım
Eskiden yani 2 ay öncesine kadar sürekli her depo doldurmamda km yi sıfırlardım.
Şu anda ne km ye ne de yaktığım litreye bakıyorum kafa rahatladı. nerde biterse orda alıyorum benzini
Her seferinde 50 tl sıkıyorum depoya.

Neden böyle yaptığımın sebebi ise:
Daha az küfür etmek için:pislik

Bizim Broadwayde de sıfırlama çubuğu bozuldu 1 ay önceydi :D Bizde ölçüm yapamıyorduk :D
Bakalım 19 ne yakacak kmye :)

19 da benzinde 30 kr yakar dostum temizinden :D

19 da benzinde 30 kr yakar dostum temizinden :D
Yakar sanırım :D ama araba gazlı :D Enjeksiyonlu olduğu için ilk benzinde çalışıyor :D sonra deviri 25 getiriyorsun gaza geçiyor :D

Valla benim araba ile basmazsam 9 litre civarı yakıyor şehir içi basarsam ortalama 14 15 litre yakıyor cok rahat :)

oda iyimiş :d

Ama en iyisi arabayı ilk aldıgımdaydı :) calıstırdım ortalama yakıt degeri olarak 48 litre yazdı kızda gorunce şaşırdı yok yok o düzelir merak etmeyin diyo :)

Sizin arabanız büyük Motorlu abi ; gülü seven dikenine katlanır hesabı :D

arkadaslar ben son zamlardan sonra depoyu fullemedim.ama dun gaz 1,79 a dusmus.belki bu ara bi fullerim.ama tahminim ankarada ş.içi kısa mesafede 10 lt gaz yakıyor 100 km de.uzun yolda akıllı gidersem 140 civarı yakıyor.arabada bor katkısı var ama.bastımı 160 a dayıyor ibreyi.şimdi ankarada olmak isteyen kaç kişi var LPG yi 1,79 a milangazdan fullemek için.

Benim twingo benzinde ortalama 200-220, LPG de 150-160 yakıyor şehir içi.. Litre olarak sanırım 7 - 7,5 falana denk geliyor..

Geri