İlk gezimiz

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah, emeğinize sağlık...

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Şu Güzelliği Kim Beğenmez'ki :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi maşallah abi.

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camda rezistans var bizde 76 vardı onda yoktu

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camda rezistans var bizde 76 vardı onda yoktu
ayrıntılara dikkat eden insanları severim.. iyi bir gözlem..:eyv evet tahmini olarak söylüyorum 78 modele kadar arka cam rezistansı yok fakat rezistans'sız bir araçta kışın soğuk havalarda arka camın nasıl buhar olduğunu bilirsiniz.. bu yüzden yeni versiyon arka cam tercih ettim zaten torpido da boş anahtar yeri vardı orjinal anahtarınıda bulup takınca sorunsuz oldu..

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ayrıntılara dikkat eden insanları severim.. iyi bir gözlem..:eyv evet tahmini olarak söylüyorum 78 modele kadar arka cam rezistansı yok fakat rezistans'sız bir araçta kışın soğuk havalarda arka camın nasıl buhar olduğunu bilirsiniz.. bu yüzden yeni versiyon arka cam tercih ettim zaten torpido da boş anahtar yeri vardı orjinal anahtarınıda bulup takınca sorunsuz oldu..

Ellerinize emeklerize sağlık. Bu kadar uğraş sonra sat be Ömer kardeş olur mu?ıslık

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ellerinize emeklerize sağlık. Bu kadar uğraş sonra sat be ömer kardeş olur mu?ıslık
hakki abi yaşin itibari ile beni anlayacağini düşünüyorum.. Abi 4 tane klasik araçla uğraşmak gerçekten çoook zor.. Saksidaki çiçek gibi ilgi ve bakim istiyorlar ... Sakin üzerine alinma abi senle alakasi yok belki yazilanlari okumuşsundur. Bazen yazilanlar yazildiği gibi okunmuyor galiba.. Geçen gün araci satma sebebim soruldu bende dürüstçe anlattim.. Bu araçtan gelecek parayada ihtiyacim yok dedim.. Cevap olarak düşmez kalmaz allah'tir denildi... E abi yalanm'i söyleyeyim şükürler olsun ihtiyacim yok.. Satma sebebim farkli, dişardan klasik araba işi gençlere çok hoş gözükse'de profesyonel anlamda iş yapmak sonrada onu muhafaza etmek yemin ede
rim kolay değil.. Ayrica sadece bu araci değil diğer araçlarida satiliğa çikardik 1 tanesi hariç çünkü ondanda türkiyede bilinen 2 tane olmasi.. Belki resimlerini görmüşsündür 1966 direksiz chevrolet caprice. (3.96) 8 otomatik klimali.. şimdi 12 dururken onumu satalim.. Evet allah razi olsun rfc deki bütün arkadaşlar hep destekçisi vede takipçisi oldu bu aracin ,diğer yandan benim bu araca verdiğim emekleri bir allah bilir birde ben..benim en büyük hayallerimde birisiydi bu araç .rabbim nasip etti bitirip karşisinda çayimi içtim, gezdim dolaştim, övgü dolu sözler aldim, bu bana fazlasiyla yetti!! Fakat her şey gibi bu işinde bir ayrilik vakti var yeni projeler yeni fikirlerim var bunun içinde bazi şeylerden vazgeçmek gerekiyor.keşke tek araç bu olsaydi'da çocuğuma miras biraksaydim. Alan hayrini görür inşallah..baya bir uzun olmuş kusura bakmayin herkese saygilar ,sevgiler....

dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzellikler ayrıntılarda gizlidir :)