☡ Arkadan vurdular

Şasiye işlem yapılacak ve tamirat olacaksa bunu perte çıkaracaklar. Kaskon var ise en düşük fiyat ve en yüksek fiyat baz alınacak ve sana ortalama 220 civarı para verecekler mecburlar.
benim kazamda stoplar bile kırılmamasına ragmen 17.200 hasar girdiler ki bu araçta fazlası çıkacak cana gelmesin mala gelsin dert etmeyin paranızı alın ve yine aynısından bir araç alın tertemiz.

Geçmiş olsun perte çıkacağını düşünmüyorum.

Bende @coskun34 ile aynı fikirdeyim 200 bin tl lik bir aracta 50 bin 60 bin tl hasar için aracı perte çıkarmazlar

Aracı bu halde ne kadara satacaklarını araştıracaklar ve tamirat masrafı ile size verecekleri ve pert bedeli olarak şirketten alacakları tutarları hesap yapacaklar. Örneğin aracınızın rayiç değeri 200 bin tl olsun. Servisin çıkardığı masraf 50 bin tl. Eğer kasko şirketi bu araca bu hali ile 160 bin tl ve üzeri alıcı bulursa sizinle anlaşıp aracı perte çıkarır. Ama pert durumunda 50 bin tl üstü fark çıkacaksa tamir ettirir. Tamir edilmesi durumunda siz değer kaybı davası açıp farkı alırsınız. Kuzenimin toyota corolla aracına sağ ön arka kapıya vurdular. Aracı kaskodan yaptırdı ve karşı taraftan 6.000 tl değer kaybı almıştı.

Aracı bu halde ne kadara satacaklarını araştıracaklar ve tamirat masrafı ile size verecekleri ve pert bedeli olarak şirketten alacakları tutarları hesap yapacaklar. Örneğin aracınızın rayiç değeri 200 bin tl olsun. Servisin çıkardığı masraf 50 bin tl. Eğer kasko şirketi bu araca bu hali ile 160 bin tl ve üzeri alıcı bulursa sizinle anlaşıp aracı perte çıkarır. Ama pert durumunda 50 bin tl üstü fark çıkacaksa tamir ettirir. Tamir edilmesi durumunda siz değer kaybı davası açıp farkı alırsınız. Kuzenimin toyota corolla aracına sağ ön arka kapıya vurdular. Aracı kaskodan yaptırdı ve karşı taraftan 6.000 tl değer kaybı almıştı.

Değer kaybı için renonun avukatları varmış

Hb olanı ile benzer kaza yaşadım bagaj havuzuna kadar kırıldı sizinki gibi

2018 yılında 9300lira hasar çıkardılar

Araç ederinin yarısını geçerse hasar, o zaman perte çıkıyor diye biliyorum

Karşı tarafın sigortasına değer kaybı davası açınız

Geri