48SK119 YENİ OYUNCAĞIM ;) clio 1.6 16v sport

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan RS93
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maşallah kazasız belasız kullan...:eyv

Güzel araç, maşallah :D

mugladaysan eğer yakındanda görmek isterim aracı maşallah güle güle kullan kazasız belasız olsun :eyv

mugladaysan eğer yakındanda görmek isterim aracı maşallah güle güle kullan kazasız belasız olsun :eyv

araç suan marmariste.1 1,5 haftaya bende gecicem marmarise.biraz tatil yaparım ardından arabayı alıp donerım.beklerim mutlaka 50 km var zaten arada kısları her gece mugla unisinden arkadaslar icin gidip geliodum :)

araç suan marmariste.1 1,5 haftaya bende gecicem marmarise.biraz tatil yaparım ardından arabayı alıp donerım.beklerim mutlaka 50 km var zaten arada kısları her gece mugla unisinden arkadaslar icin gidip geliodum :)

geldiğin zaman bir sorun çıkmazsa eğer tabiki uğrarım marmarise zaten sık sık gelip gitmeye başlayacam bende yakın zamanda iş güç koşuşturma başlıcak :)

geldiğin zaman bir sorun çıkmazsa eğer tabiki uğrarım marmarise zaten sık sık gelip gitmeye başlayacam bende yakın zamanda iş güç koşuşturma başlıcak :)

marmarise geçtiğimde haber vericem sana. dedigim gibi 1 1,5 haftadan gorusmek üzere ;)

marmarısteyım beklerım bıseyler ıcmeye.

ayrıca orjınal clio paspaslarımın ve rs logolu anahtarlık-sibob kapaklarının siparıslerini verdim bugun gelmelerini sabırsızlıkla beklıyorum :D

Son düzenleme:
Geri