31 Mayıs 2015 Çanakkale Buluşması

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
25 Mayıs netleştireceğimiz ve kişi başı 55.-Tl.sı toplayacağımız süre. Kişi sayısına göre araç ve rehber ayarlayacağımız süre. Kişi sayısını erken netleştirmemizdeki amaç 27 kişiyi geçmez ise midibus + 1 rehber geçer ise kişi sayısına göre araç ve rehber ayarlanacak.:eyv

Benim niyetim ailecek özel araçla gelmekti. O nedenle araç planlamasına beni dahil etmeyiniz. Bunun dışında orada yapılacak rehberlik, yemek, müze vb. organizasyonların ücretlerini ödeyeceğim. 25 Mayıs'a kadar kesin katılım kararımı verir ödemesini yaparım. Tekrar teşekkürler.:)

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Benim niyetim ailecek özel araçla gelmekti. O nedenle araç planlamasına beni dahil etmeyiniz. Bunun dışında orada yapılacak rehberlik, yemek, müze vb. organizasyonların ücretlerini ödeyeceğim. 25 Mayıs'a kadar kesin katılım kararımı verir ödemesini yaparım. Tekrar teşekkürler.:)
Soz konusu organizasyonumuz Canakkale ye kadar dediginiz gibi ozel araclar ile yapilacaktir fakat Canakkale de gezilecek alanla4in coklugu ve arac park yerlerinin olmamasj nedeni ile alanlari bir otobus ile toplu halde gezme karari aldik gelis ve gidis yolculugunuz aileniz ile aracinizda gerceklesecek fakat gezimiz otobus ile toplu halde tapilacaktir otobus de anlatim yapilacak

Samsung Edge ile gonderildi

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) Tamam şimdi anlaşılmıştır. Ben İstanbul'dan topluca otobüsle gidilecek gibi algıladım. Dediğim gibi 25'inden önce kesin katılımımızı ve sayımızı bildireceğim. Bilgi için teşekkürler.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Ben tesekkur ederim kafaniza takilan bir sey olur sa burdan tada ozelde sorabilirsiniz bu arada cogumuz aileler ile katilim saglayacagiz bu konu da da iciniz rahat olsun :)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güncel :bayrak

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konu güncel dostlar araç kalabalıklaşıyor lütfen otobüste yerinizi ayırtın ve o gün neden orda olamadığınızın pişmanlığını yaşamayın :pis

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncelll haydi beyler. Yönetim kadrasu ses ver. Haydi tüm RFC ailesi. Bu güzel günde sizleri aramızda görmek ten onur duyarız.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Son 2 hafta beyler katilim icin 25 Mayis son gundur

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ailecek samsun'dan katilmayi dusunuyoruz yolumuz biraz uzun olacak ama allahtan bir aksilik olmaz ise