130 tce motor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cenk173
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İyi de benim gibilerin suçu ne? Az km yapıyorum dizele ihtiyacım yok. Arada 10bin küsür fiyat farkı var. Onu benzine veririm niye arabaya vereyim? +40-50 depo benzin parası bu. Sonra vergisi düşük, malum motor hacmi düşük olduğu için. Niye zorla dizele teşvik ediyorlar ki? Renault'a yakışmıyor bu yaklaşımları. Müşteri hizmetlerine şikayet olarak kayıt açtırdım konuyu. Bakalım belki dikkate alırlar.

renault başlangıç fiyat politikaaında 16 16v motor yerine 12 tce yi tercihh etse yada fiyat olarak aynı olsa yok satar :)

Aynen. Sonuç olarak dün 1.5 dci 110hp EDC Touch aldım. Yarın plaka çıkacak, Salı günü teslim inşallah. Sırf şu test yüzünden benzinliden vaz geçmek zorunda kaldım. Amaçlarına ulaştılar. :)

Bence bu tamamen kisisel bir durum. Mesela bana bu aracin yakitida performansida cok iyi geldi onceki aracim clio 4' du. 75 bg arac, basmazsin gitmez, basarsin cok yakar bence bu motor ilac gibi

Biraz geç olsa da dün Mais'den konuyla ilgili arandım. Tavsiyeme teşekkür edip benzinli test aracı göndermek konusunda çalışma yapacaklarını söylediler. Hatta bana bir araç bulup test ettirmeyi de teklif ettiler ama dediğim gibi ben yine dizel aldım, hatta arandığım sırada bayide işlemleri tamamlıyorduk. Sanırım yakın zamanda gelir benzinli test araçları. Benzinli almayı düşünenlerin bilgisine.

Geri