130 tce motor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cenk173
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. 1.5 icon arabamı takasa verdim. İcon 1.2 Tce 130 bg opak beyaz, 8.7 ekran, yedek lastik ve sürüş paketi opsiyonları ile 73000 tl ye anlaştık. Bakalim sabırsızlıkla arabayı bekliyorum. Iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum ( 1.5 dci motordan sonra) görüşlerimi muhakkak paylaşacağım kendinize iyi bakın kardeşlerim. Herşey gönlünüzce olsun
Şimdiden hayirli olsun... resimlerinizi ve yorumlarinizi bekliyoruz...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim çok teşekkür ederim. Allah Razı Olsun. Daha iyisi güzeli sizin olur inşallah

Arkadaş 1.2 tce platin gri arabamı geçen hafta teslim aldım gerçekten çok güzel bir araç. Cok beğendim. Megane 3 ile hic bir alakasi yok. Cok başka bir araç olmuş. İnanın arabada kullanılan malzemeler cok kaliteli trim sesi yok. Bunu acik yureklilikle söylüyorum en az vw golf kadar kaliteli bir araç olmuş. Yakiti ise makul seviyelerde 50 lite yaki aldı. Su an 400 km yol yaptım yarim depo yakti ve bunun 200 km si dışındaki km sehir icinde yapıldı. Araba 8.5 ortalama gösteriyor. Eski bir 1.5 110 luk dizel kullanıcısı olarak şunu belirtmek isterim ki bu motor 1.5 den daha seri ve daha atak rampalarda en az dizel kadar atik. Cekişte kesinlikle düşme olmuyor. Benim araç 1.2 icon paket. Hele tablet mutis bişey. Cok kullanışlı. Ve birde araba cok dikkat çekiyor inanın bir bakan dönüp birdaha bakıyor. Koltuklarina bayıldım cik guzel ve spor. Sürüş modları harika led isiklari süper. Aracin hele akşamları sizi karşılaşması bi baska güzel. Geri görüş kamerasının çözünürlüğü cok güzel jantlar harika. Gercekten renault bu sefer kabuk değiştirmiş. Kim arabayi inceliyorsa şaşırıyor. Sürüşü cok zevkli. Yalnız bu arabanın edc li olanı henüz yok ne zaman çıkacak belli degil ama eger cikarsa tadindan yenmez valla. Kardeşlerim bu arabayı cok titiz ve arabaların iç kalitesine dikkar eden biri olarak Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Megane 4 başka bir araç. En kisa zamanda fotoları ekleyeceğim. Sormak istediğiniz sorulari yazın memnuniyetle cevaplarım. Kendinize iyi bakın görüşmek üzere...

Araciniz hayirli olsun allah kaza bela vermesin, ben de bayide inceledim gercekten arac cok basarili. Tek eksik buldugum nokta klima faninin hizini ekrandan ayarlaniyor olmasi. Fotolari bekliyoruz :)

Aracınız hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk depo yakıt tüketimi ,Beklediğimden biraz fazla oldu..
GzgDZV.jpg
[/URL][/IMG]

Araciniz hayirli olsun allah kaza bela vermesin, ben de bayide inceledim gercekten arac cok basarili. Tek eksik buldugum nokta klima faninin hizini ekrandan ayarlaniyor olmasi. Fotolari bekliyoruz :)
Dediğinize ben de katılıyorum 8.7 lik ekranın klima konusunda eksik bir yanı var. O yüzden bu konuya takıntılı olan varsa benim gibi 7" fazlasıyla yeterli ;)

memmun kalırsınız hiç şüphenız olmasın hayırlı olsun aracınız perfonmas olarak dızele fark atar 1,5 dci 90 olsun 110 olsun herturlu götürür şayet 1400 kg agırlıgı olan 1,2 tce kadjarda bıle dizele kafa tutup arayı acıyorum ilerleyen zamanda yakıtta 6 ila 7 lıtre arası gezer kullanıma baglı olarak

Geçen hafta test ettim. Çok tatlı bir sürüşü var. Performansı mükemmel. Dikkatli kullanırsanız şehir içi 8 uzun yol 6,5 rahat yakalanır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba. Test sürüşünü nerede yaptınız? Ben de bu arabayı almaya niyetliyim ama koca İstanbul'da test için benzinli Megane bulamıyorum. Her yerde dizel var.

Genelde en cok satmayi hedefledikleri modelleri test araci olarak hazirliyorlar...

Geri