1.2 joy yakıt tüketimi için servisten açıklama ..

Benim araçta 2013 1.2 şehir içinde 10lt nin altını hiç görmedim uzun yolda 90 km sabit hızla 4.2 ye kadar düşüyo ana şehir içinde müthiş yakıyo
Kaç km de araç

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaç km de araç

32.000 km de icon paketi belkide lastik farkından yakıtı fazladır joylsrda 15 inc diye biliyorum iconlar 16 inc:soru

Sizde benim gibi yakittan muzdaripsiniz sanırım suan ortalamaniz kaç lt mesela benim uzun yolda 7.0 lt gördüm benim uzun yolda da düşmüyor

otobanda kullanırsam 7-8.5 arası değişiyi ki hız yapmam hiç sakin kullanırım otoban kullanmadığım zamanlar 10-11 lt aradı değişiyo kısa mesafe kullanıyorum belki de ondardır ama genede cok yakıyo

otobanda kullanırsam 7-8.5 arası değişiyi ki hız yapmam hiç sakin kullanırım otoban kullanmadığım zamanlar 10-11 lt aradı değişiyo kısa mesafe kullanıyorum belki de ondardır ama genede cok yakıyo
Çok teşekkürler servis de öyle dedi yakın mesafe normal bu yakıt

Bu aracı almadan önce babamın aracı kullanıyordum aynı mesafelerde 7.5 ltnin üzerine hiç cıkmadı 1.6 motor

Çok teşekkürler servis de öyle dedi yakın mesafe normal bu yakıt

rica ederim
zaten servisler nedense 1.2 ler için hic hoş konusmuyorlar neden 1.5 almadın süper vs. Bunlar böyle yapacak birşey yok kasa ağır geliyo yakar tabi diyorlar böyle oluncada insan ister istemez sinirleniyo

rica ederim
zaten servisler nedense 1.2 ler için hic hoş konusmuyorlar neden 1.5 almadın süper vs. Bunlar böyle yapacak birşey yok kasa ağır geliyo yakar tabi diyorlar böyle oluncada insan ister istemez sinirleniyo
Katılıyorum servisler hep aynı şeyi söylüyor

Geri