Yeni Bir Çalişma Daha ( 32 HR 034 )

Çok isabetli bir karar olmuş o kısımlar gerçekten çok sönük duruyor bizim meganların biraz canlandırmak gerekli gri renk doğru tercih arkadaşımın arabasına yapmıştık çok güzel uyum sağlamıştı siyah ve gri çok güzel kombine oldu boyacının yaptığı boyada astarlı vernikli olduğu için uzun yıllar soyulmadan sorunsuz bir şekilde kullanılır sonucu merakla bekliyoruz ;)

Abi sen gel bi kaç tane daha var böyle sayılı megane II toplanırız :)

Dusuncelerim arasinda oraya yerlesmek ama bakalim :eyv :eyv ordan buraya veldiysek burdanda oraya geliriz insallah :) :)

Dusuncelerim arasinda oraya yerlesmek ama bakalim :eyv:eyv ordan buraya veldiysek burdanda oraya geliriz insallah :) :)

:eyv:eyv:eyv:eyv

o zaman istanbul a yerleş tayfun bekleriz Türkiye nin sayılı megane II si olsun :eyv

Dükkan Olmasa Bugün Gelicem Ama İşte Şu Anlik Elim Kolum Bağli , Bana İstanbuldayken İspartaya Gidiceksin Deseler Gülerdim , Ama Şimdi Burdayim Seneye Nerde Olacağimizi ALLAH Bilir. :eyv :eyv

Çok isabetli bir karar olmuÅŸ o kısımlar gerçekten çok sönük duruyor bizim meganların biraz canlandırmak gerekli gri renk doÄŸru tercih arkadaşımın arabasına yapmıştık çok güzel uyum saÄŸlamıştı siyah ve gri çok güzel kombine oldu boyacının yaptığı boyada astarlı vernikli olduÄŸu için uzun yıllar soyulmadan sorunsuz bir ÅŸekilde kullanılır sonucu merakla bekliyoruz ;)

Bende Güzel Olucağini Düşünüyorum Bakalim , Ön Tarafi Kolçaklari Boyattim ve Hoş Durdu Arka Taraf Sönük Duruyodu Bunada Böyle Bir Çözüm Ürettik Yarin Alip Hemen Montajlatip Fotograflari Paylaşacağim Sizlerle .. :eyv :eyv

Geri