Yeni aldığım clio 4 Hb Joy 1.2 75BG

Bende 2013 model joy aldim..garanti bitmis ruzgar sesi icin servise gitsem ucretsiz yardimci olurlar mi.tskler

Gerçekten bana clıomu satmama sebep olan seydi ruzgar sesi 3 saatlik yola çıktım aracı bırakıp gidesim geldi zaten konfor desen koltuklar çok sert.Yani anlayacağınız clıo olmamış.Servise götürdüm ön kelebek cama macun gibi bişey sürüp yolladılar yine geçmedi.

Bu sorun clio IV de genetik bir sorun ama çözülmeyecek birşey değil bence tekrar servise götürün halledeceklerdir.

Hayırlı olsun aracınız, bende severek ve beğenerek aldığım clio 4 aracıma sadece 2 ay katlanabildim, dün itibari ile kendisinden zarar etmeden kurtuldum, bu kadar para verip bu kadar sorunlu bir mal aldığım için kendime çok kızdım. Aynı sorunlar bendede mevcuttu ve aracım garantili değildi. Clio 4 görüntüden ibaret bir araç çok lüks araçlara binmememe rahmen bugüne kadar sahip olduklarımın en kötüsüydü. Bir daha asla bulaşmam.

Bir joy kurbanı daha bende 2015 de aldım bin pismanim ama napalım borcu bitene kadar kullanicaz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun.Rot balans ile düzelmediyse jantlarda eğilme/yamulma olabilir.Bir yerden darbe almasına gerek yok.Fabrika çıkışı ve ya sonrasında sıkıntı yaşanmışta olabilir.

2015 joy sahibiyim. Araç az kullanıldı sadece 6300 de ancak hiçbir ses, gıcırtı vs şikayetim yok çok şükür. Size denk gelmiş olabilir belki?

2015 joy sahibiyim. Araç az kullanıldı sadece 6300 de ancak hiçbir ses, gıcırtı vs şikayetim yok çok şükür. Size denk gelmiş olabilir belki?

aynen şans işi. mesela karpuz alınca da bazen beyaz çıkıyor, bilemiyorsun

Geri