Yeni aldığım clio 4 Hb Joy 1.2 75BG

HarunBoys

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar herkese foruma yeni üye oldum. 3 ay önce 2016 model 1.2 75 BG clio 4 Joy paket aracımı satın aldım. Arabadan öncelikle hiç memnum deilim birincisi araba içeriye çok fena rüzgar sesi aliyor ikincisi bozuk ve mucurlu yollarda göğüsten ve kapılardan trim sesleri geliyor ses kalitesi ömrümde gördüğüm en kötü ses kalitesi ve sıfır aldığım araba iki defa rot balans ayarına girdi ve hala sağa çekme ve direksiyonda titreme devam ediyor açıkçası arabadan soğudum kredi ile almasam saniyede satışa koymayı düşünüyorum

Öncelikle aramıza hoş geldin yaşadığın sorunları sanayiye girmeden önce servise belirttinizmi acaba?

Aracı iskenderundan satin almistim adana renault yetkili servisine götürdüm test sürüşüne ciktik normal bu titreme dedi iskenderun servisine goturdum ilk baslarda onlarda normal dedi klasik servis cevabi ben diretince makinaya bagladilar sonra ozur dilediler hakliymissiniz diye rot balans ayari yaptilar 20 gun sonra eskisi gibi titreme olmuyor ama 120'yi gecince yine hafif titriyor

Yaşadığınız sorunlar gerçekden üzücü direk maisi aramanızı öneriyorum inşallah en kısa sürede problemleriniz çözülmüş olur

Ön jantlarda eğilme olabilir...

rüzgar sesi icin gittim bu ses normal dediler trim sesleri için gittim gelen sesler yine normal dediler serviside sürekli artik gitmek istemiyorum sanki sorunlu müsteriymis gibi kabullendim bu sekilde aracı bir daha renaulta bulaşacagimi hic zannetmiyorum acikcasi

yanlışıniz olmasin 2014 den sonra ruzgar sesi çözüldü diyorlardı.
benim 2013de de vardi. servisi sikayet ede ede yaptırdım

yanlışıniz olmasin 2014 den sonra ruzgar sesi çözüldü diyorlardı.
benim 2013de de vardi. servisi sikayet ede ede yaptırdım

Çözüldüğü felan yok hocam, benim 2015 gtline da ruzgar sesi problemi vardi, yetkili servise götürdüm hiç soru sormadan kelebek camlara işlem yaptılar. Şu an ses felan kalmadi. Çok şükür arabadan memnunum, ne bi yerinde trim sesi var, ne gacirti gucurtu. Bazen klimadan tık tık ses geliyor, o da bakımda halledilecek, klape motoru degisecek garantiden.

ah su trım seslerı yokmu bana kafayı yedırten dıgr torpıdosu plastık araclarda yok bu sesler

Aracıma çelik jant takmak istiyorum ama tekerlekleri değiştirmeden orjinal renault clio 4 jant öneriniz ne olur arkadaşlar.

Geri