Vites geçmeme sorunu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndalar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi bizim arabada da 1 ve 5 te ses yapıyor ... 5 e geçerken çok hafif bir cırt sesi geliyor , usta bize senkromençleri değişcen dedi .

bu söylediklerinin hepsini yaptım ama nafile arabada hiçbi değişiklik yok

Bir ustaya gösterin tekrar .

Cotech Cihangir Abi şu olaya bi el at. En açıklayıcı cevabı sen verirsin. Arkadaşım da her seferinde 97 RN broadwayim var deyip söze başlayıp durmasın :D :D :D

Yapılabilecek herşey yapılmış durumda bu takılma sorunu nasıl halledilir. Bende de benzer bi durum var ama ben umursamıyorum.

pazartesinden önce burda olacağını sanmam , izinde olduğundan buralarada uğramıyor:) ( izinlerde renoyla tamamen alakasını kesiyor herhalde )

aradaşlar okadar uğraştım bu 2 nci vitese geçekken zorlanma sorunu nasıl hallolacak diye
tamircilere götürdüm boşu boşuna 300 tl verdim çeşitli formlara yazdım oysaki bütün olay 2 damla yağdan ibaretmiş vites körüğünü çıkaıp vites kolunun dibine dkülen 2 damla yağdan snra vites düzeldi

Millet ustayım diye geçiniyor birde,bende boşuna ne paralar harcadım..

aradaşlar okadar uğraştım bu 2 nci vitese geçekken zorlanma sorunu nasıl hallolacak diye
tamircilere götürdüm boşu boşuna 300 tl verdim çeşitli formlara yazdım oysaki bütün olay 2 damla yağdan ibaretmiş vites körüğünü çıkaıp vites kolunun dibine dkülen 2 damla yağdan snra vites düzeldi
Ah bu ustalar :(

İşi bilen adam olacak yoksa herkes birbirine geçirme derdinde Ozan Abi.

Geri